Lexuesi elektronik Deansh, Lexuesi i librave elektronik me ekran me bojë elektronike HD 6 inç, Lexues i librave elektronikë të lehtë për t'u lexuar, Max 32 GB me kartë TF

Dizajn rezistent ndaj ujit për mbrojtje efektive nga spërkatjet. Nuk mund të zhytet në ujë.
Ekrani elektronik i bojës E-Ink ka avantazhet e leximit të lehtë, fleksibilitetit dhe konsumit të ulët të energjisë.
Butoni i pavarur i rrokullisjes së librit, shikoni paraprakisht kapitujt e librit, imazhet e vogla, lehtësisht për të gjetur atë që dëshironi të lexoni.
Asistenti i leximit, rregulloni ndriçimin, ngjyrën dhe fontin e madhësisë së shkronjave për të lehtësuar lodhjen nga leximi.
Mund ta kapërceni faqen dhe të shtoni një veçori faqeshënuesish. Nuk ka nevojë të lexohet përsëri. Lexoni drejtpërdrejt faqen e faqeshënuesve që keni shtuar herën e fundit.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Deansh E-Reader, 6 inç HD E-Ink E-Book Reader Lexues i lehtë për t’u lexuar E-Book Max 32GB TF Reader E-book”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Lexuesi elektronik Deansh, Lexuesi i librave elektronik me ekran me bojë elektronike HD 6 inç, Lexues i librave elektronikë të lehtë për t'u lexuar, Max 32 GB me kartë TF
Lexuesi elektronik Deansh, Lexuesi i librave elektronik me ekran me bojë elektronike HD 6 inç, Lexues i librave elektronikë të lehtë për t'u lexuar, Max 32 GB me kartë TF

$163,95

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta