Doreza tabletash vizatimi grafike HUION, doreza kundër ndotjes, ideale për njerëzit që përdorin tableta vizatimi dhe kuti të lehta

$8,99

Kategori: tag:

Doreza artistike Huion me dy gishta. Emri i modelit: CR-01.
Bojë nënujore, e zezë, e krijuar posaçërisht për tabletët grafikë dhe monitorët e tabletave.
E bërë nga stilastik, një material jo i deformueshëm me fleksibilitet të lartë. Ofron një ndjenjë më të rehatshme kur vizatoni në monitorë grafikë/tableta/kuti dritë.
E butë dhe fleksibël. Zvogëloni fërkimin midis dorës dhe sipërfaqes së tabletës. Doreza nuk mund të parandalojë kontaktin aksidental të ekranit me prekje.
Paketa përfshin një njësi doreza që mund të përdoret si në dorë, me madhësi të lirë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Doreza për tabletë grafike HUION, doreza kundër ndotjes, ideale për njerëzit që përdorin tableta vizatimi dhe kuti të lehta”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Doreza tabletash vizatimi grafike HUION, doreza kundër ndotjes, ideale për njerëzit që përdorin tableta vizatimi dhe kuti të lehta
Doreza tabletash vizatimi grafike HUION, doreza kundër ndotjes, ideale për njerëzit që përdorin tableta vizatimi dhe kuti të lehta

$8,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta