Dritë leximi, Llambë leximi fleksibël 360° e rikarikueshme USB TEAMPD me 3 mënyra drite (dritë e ngrohtë dhe e bardhë) 6 LED Drita leximi për lexuesit e natës, E-lexues, tabletë, studim, shtrat, libër, udhëtim

💡【Drita e leximit për mbrojtjen e syve me 3 mënyra】: Drita e leximit ka 3 mënyra të temperaturës së ngjyrave (e bardhë e ftohtë, e bardhë e ngrohtë dhe e bardhë e përzier), pa dridhje, pa hije, pa dritë marramendëse. E bardha e ngrohtë për t'ju ndihmuar të bini në gjumë, e bardhë e ftohtë për të ndihmuar përqendrimin, e përshtatshme për punë dhe studim, dhe e bardha e përzier për relaksim.
💡【E lehtë për t'u përdorur】Drita e leximit ka kontrolle me një çelës dhe është e lehtë për t'u përdorur nga fëmijët. 6 rruaza llamba LED; Kur shtypni çelësin për herë të parë, 6 LED të përziera ndizen, herën e dytë ndizet drita e bardhë 3 LED, herën e tretë ndizet drita e ngrohtë me 3 LED dhe herën e katërt fiken të gjitha dritat .
💡【USB e rikarikueshme】 Drita e leximit TEAMPD mund të mundësohet nga çdo karikues USB dhe vjen me një kabllo USB. Bateria e integruar e litiumit e rikarikueshme 600 mAh. Zgjat 5 orë në ndriçim të lartë dhe 12 orë në ndriçim të ulët. Karikimi i plotë në vetëm 2 orë. (Pas përfundimit të karikimit, drita treguese ndryshon nga e kuqe në blu.)
💡【Kapës i fortë dhe qafë fleksibël】Drita e leximit është projektuar me një qafë pate të butë dhe fleksibël 360°, çorape silikoni me cilësi të lartë, e cila nuk ka deformime pavarësisht nga përkulja 360 gradë. lehtë mund ta fokusoni dritën në një zonë të caktuar sipas nevojave tuaja. Kontakti i sheshtë bën një mbajtje më të butë me forcë okluzale më të madhe. Këto kapëse janë të forta dhe të qëndrueshme, por nuk do të dëmtojnë librat ose pajisjet.
💡【Dizajni portativ dhe përdorime të shumëfishta】Kjo dritë leximi është e vogël dhe kompakte dhe përmban një kapëse dhe një jastëk që nuk rrëshqet në pjesën e poshtme për t'i mbajtur artikujt në mënyrë të sigurtë pa u shqetësuar nëse ato lëkunden. Drita leximi me dizajn kompakt nuk është e përshtatshme vetëm për lexim, studim dhe punë në shtëpi, por edhe perfekte për ata që udhëtojnë ose bëjnë kampe. Leximi i dritës është zgjidhja ideale për të qenë në gjendje të lexoni një libër ose ebook në çdo kohë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Drita leximi, TEAMPD USB e rikarikueshme llambë leximi 360° me 3 mënyra drite (dritë e ngrohtë dhe e bardhë) Drita leximi me 6 LED për lexuesit e natës, e-lexues, tabletë, studim, shtrat, rezervim, udhëtim”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Dritë leximi, Llambë leximi fleksibël 360° e rikarikueshme USB TEAMPD me 3 mënyra drite (dritë e ngrohtë dhe e bardhë) 6 LED Drita leximi për lexuesit e natës, E-lexues, tabletë, studim, shtrat, libër, udhëtim
Dritë leximi, Llambë leximi fleksibël 360° e rikarikueshme USB TEAMPD me 3 mënyra drite (dritë e ngrohtë dhe e bardhë) 6 LED Drita leximi për lexuesit e natës, E-lexues, tabletë, studim, shtrat, libër, udhëtim

$9,87

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta