DURAGADGET Çanta e zezë me kamerë profesionale e mbushur me ndarje për Fujifilm X-A3 BW/Olympus E-M5 MarkII/Panasonic Lumix DMC-GX80WEG / Sony Alpha7S II ILCE-7SM2 / Kamera Sony Alpha ILCE-7R

$21,99

Kategori: tag:

Çantë fantastike e mbushur për të ruajtur dhe transportuar kamerën dhe aksesorët tuaj.
Përfshin 4 ndarëse të brendshme të lëvizshme, dorezë, këllëf shtesë dhe 3 xhepa të brendshëm.
Me bazë gome EVA solide dhe rezistente.
Dimensionet e brendshme: 215 x 155 x 80 mm
Materiale me cilësi të lartë për të parandaluar dëmtimin e pajisjeve tuaja.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Çantë DURAGADGET me kamerë profesionale me mbushje të zezë me ndarje për Fujifilm X-A3 BW/Olympus E-M5 MarkII/Panasonic Lumix DMC-GX80WEG / Sony Alpha7S II ILCE-7SM2 / Kamera Sony Alpha ILCE-7R”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

DURAGADGET Çanta e zezë me kamerë profesionale e mbushur me ndarje për Fujifilm X-A3 BW/Olympus E-M5 MarkII/Panasonic Lumix DMC-GX80WEG / Sony Alpha7S II ILCE-7SM2 / Kamera Sony Alpha ILCE-7R
DURAGADGET Çanta e zezë me kamerë profesionale e mbushur me ndarje për Fujifilm X-A3 BW/Olympus E-M5 MarkII/Panasonic Lumix DMC-GX80WEG / Sony Alpha7S II ILCE-7SM2 / Kamera Sony Alpha ILCE-7R

$21,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta