EasySMX Controller PC, [Dhurata më e mirë] 2.4G Wireless PS3 Controllers PC, Gamepad PC, Joystick PC Controller PS3 për PC Windows 11/10/8.1/8/7/XP dhe Vista, Fortnite, TV Box/Tablet/Andriod Mobile ose Switch

$29,99

Kategori: tag:

💻【Përputhshmëri e gjerë】EasySMX PC Controller punon me Fortnite, PS3, PC Windows 11/10/8.1/8/7, Windows XP dhe Vista, Switch, TV/TV BOX/Andriod Mobile (përmes OTG, ka nevojë për kabllo OTG, nuk ka përfshijë atë). Përdorimi me valë deri në 10 m. Shënim: Funksionon me lojën Xbox 360 dhe Xbox në PC, nëse dëshironi të luani lojërat xbox, duhet ta përdorni këtë kontrollues në kompjuterin PC. Nuk funksionon për kutinë e televizorit me zjarr. Ndërrimi me hyrje të dyfishtë X dhe hyrje direkte: pajtueshmëri me pothuajse të gjitha lojërat ekzistuese
💻【Lidhja me valë 2.4G】&【Plug and Play】Ky tastierë lojërash për kompjuterin është marrës USB me valë 2.4G. Teknologjia e transmetimit me valë 2.4G siguron lidhje të qëndrueshme dhe të shpejtë, stabilitet dhe shpejtësia e transmetimit të të dhënave prej lidhjes 2.4g është më shumë se Bluetooth. Është plug and play i shpejtë, punon deri në 10M, kjo komandë pc ofron një rreze deri në 10 metra. Ne kemi garanci të gjatë për klientin tonë, nëse ka ndonjë nevojë apo problem, mund të na kontaktoni direkt.
💻【Saktësi dhe Performancë e Lartë】 Sensorët e presionit gjëmojnë me çdo veprim duke e bërë çdo ndikim të ndihet sikur jeni në lojë. Ndjeni çdo goditje, përplasje dhe shpërthim me reagime me goditje të dyfishta me dridhje të dorës dhe përvojë të saktë të çdo veprimi të butonit. Zbulimi i lëvizjes siguron që çdo lëvizje të jetë më e saktë dhe të ndihmon të bësh më mirë në lojëra.
💻【Vibrimi i dyfishtë】&【Funksioni TURBO】Motoret e reja dhe të dyfishta të integruara me dridhje, kështu që kontrolluesi i kompjuterit me dy motorë elektrikë e bëjnë lojën më realiste, e cila në komandues dridhet kur rrëshqitni ose qëlloni për ta bërë lojën emocionuese. Marka jonë EasySMX është një kompani e madhe profesionale për prodhimin e produkteve të lojërave, ne kemi certifikatat, cilësia është e qëndrueshme dhe e qëndrueshme, është shumë e njohur nga spanjollët. Njihni mirë këtë markë EasySMX
💻【Dizajn ergonomik】EasySMX ka ekip profesional të projektimit, ky kontrollues i kompjuterit është projektuar ergonomik dhe i rehatshëm për t'u përdorur. Gjatë lojës është shumë elegante dhe komode. Leva e pc ergonomike punon me 2 bateri. Kontrolluesi është i lidhur me pajisjen me ndihmën e marrësit USB, ju mund të luani në çdo kohë pa asnjë sherr. Bateritë ofrojnë 20 orë për lojëra me dridhje dhe 90 orë për lojëra pa dridhje. (Bateritë nuk përfshihen.)

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “EasySMX PC Controller, [Best Gift] 2.4G Wireless PS3 Controllers PC, Gamepad PC, PS3 Joystick PC Controller for PC Windows 11/10/8.1/8/7/XP and Vista, Fortnite, TV Box/ Tablet/Andriod celular ose ndërprerës”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

EasySMX Controller PC, [Dhurata më e mirë] 2.4G Wireless PS3 Controllers PC, Gamepad PC, Joystick PC Controller PS3 për PC Windows 11/10/8.1/8/7/XP dhe Vista, Fortnite, TV Box/Tablet/Andriod Mobile ose Switch
EasySMX Controller PC, [Dhurata më e mirë] 2.4G Wireless PS3 Controllers PC, Gamepad PC, Joystick PC Controller PS3 për PC Windows 11/10/8.1/8/7/XP dhe Vista, Fortnite, TV Box/Tablet/Andriod Mobile ose Switch

$29,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta