FANRTE Këllëf univerzal 6-6 inç për lexues elektronikë me rrip dore, i pajtueshëm me lexuesin e librave elektronik elektronik të Sony/Kobo/Tolino/Pocketbook 6-6 inç, blu

Kuti universale për të gjithë lexuesit e librave elektronikë 6-6.8 inç dhe tabletët Android.
Kutia është e pajisur me 3 mbyllje për të rregulluar dhe mbrojtur mirë pajisjet tuaja elektronike nga rënia dhe konsumimi i përditshëm pa ndikuar në përdorimin normal.
Kasë universale me rrip dore e bën më të lehtë mbajtjen gjatë përdorimit të përditshëm.
Qëndrim i integruar me kënde të shumta shikimi dhe i lehtë për t'u palosur për një pozicion të rehatshëm shikimi.
Madhësia maksimale e rekomanduar e pajisjes: Gjatësia: 17,8 cm (18 cm – max) x Gjerësia: 12,7 cm (13 cm – maksimumi)

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Këllëf Universal E-Reader FANRTE 6-6 inç me rrip dore, i përputhshëm me Sony/Kobo/Tolino/Pocketbook 6-6 inch E-book Reader, Blue”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

FANRTE Këllëf univerzal 6-6 inç për lexues elektronikë me rrip dore, i pajtueshëm me lexuesin e librave elektronik elektronik të Sony/Kobo/Tolino/Pocketbook 6-6 inç, blu
FANRTE Këllëf univerzal 6-6 inç për lexues elektronikë me rrip dore, i pajtueshëm me lexuesin e librave elektronik elektronik të Sony/Kobo/Tolino/Pocketbook 6-6 inç, blu

$10,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta