Fire TV Stick 4K Max me Wi-Fi 6 dhe telekomandë Alexa Voice (përfshin kontrollet e televizorit)

$64,99

Kategori: tag:

Fire TV Stick ynë më i fuqishëm: Duke qenë 40% më i fuqishëm se Fire TV Stick 4K, aplikacionet nisen më shpejt dhe navigimi është më i qetë.
E përputhshme me Wi-Fi 6 të gjeneratës tjetër: Shijoni përmbajtjen më të qetë të transmetimit 4K në pajisje të shumta Wi-Fi 6.
Shijoni si në kinema: imazhe të gjalla në cilësi Ultra HD 4K, të pajtueshme me Dolby Vision, HDR, HDR10 + dhe audio gjithëpërfshirës Dolby Atmos.
Argëtim pa kufi: shikoni mijëra filma dhe seriale me Netflix, YouTube, Prime Video, Disney+, DAZN, Atresplayer, Mitele dhe më shumë dhe dëgjoni miliona këngë. Mund të aplikohen tarifa abonimi.
Televizioni drejtpërdrejt dhe falas: shikoni televizion drejtpërdrejt, lajme dhe sporte me abonime në Atresplayer, RTVE Play, Movistar+ dhe më shumë. Shiko përmbajtje falas me RTVE Play, Atresplayer, YouTube dhe më shumë.
Kontrolli i zërit Alexa: kërkoni dhe nisni përmbajtjen me zërin tuaj. Gjeni shpejt aplikacionet tuaja të preferuara me butonat e paracaktuar. Kontrolloni ndezjen, fikjen dhe volumin e televizorit me një telekomandë të vetme.
Çojeni shtëpinë tuaj dixhitale në nivelin tjetër: shikoni imazhet nga kamera e derës së përparme pa u larguar nga seria që po shikoni me funksionin e Minimized Live Video. Pyete Alexa-n se si është moti ose kërkoji asaj të zbehë dritat.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Fire TV Stick 4K Max me Wi-Fi 6 dhe telekomandë Alexa Voice (përfshin kontrollet e televizorit)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Fire TV Stick 4K Max me Wi-Fi 6 dhe telekomandë Alexa Voice (përfshin kontrollet e televizorit)
Fire TV Stick 4K Max me Wi-Fi 6 dhe telekomandë Alexa Voice (përfshin kontrollet e televizorit)

$64,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta