Flash Drive USB Type C 128 GB, Flash Drive me dy porte BorlterClamp USB 3.0, Memory Stick Pendrive USB C OTG për telefona inteligjentë, tabletë dhe kompjuterë (Gold)

$24,98

Kategori: tag:

✅ Jeni ende të shqetësuar për mungesën e memories në celularin tuaj? Duhet të përgatisni një shkop USB BorlterClamp që ofron hapësirë ​​shtesë për pajisjen tuaj celulare për foto, muzikë, video dhe skedarë të tjerë.
✅ E vogël, e lehtë dhe e lëvizshme. E përputhshme me të gjithë telefonat inteligjentë dhe tabletët me porte USB C (tipi c) dhe funksionin OTG.
✅ Ndërfaqja me dy porta: Porta USB C (tipi c) mund të lidhet me smartphone ose tablet, dhe porta USB 3.0 mund të lidhet me PC. Mund të kopjoni ose zhvendosni lehtësisht dhe shpejt përmbajtjen e të dhënave (imazh, muzikë, video, etj.) midis telefonave inteligjentë, tabletëve dhe PC-ve me aktivizim OTG.
✅ E RËNDËSISHME: Përpara blerjes, ju lutemi konfirmoni që smartphone juaj mbështet funksionin OTG (On-The-Go) dhe kapacitetin maksimal të zgjerimit të lejuar nga pajisja. (Shënim: Disa telefona të vjetër nuk mbështesin OTG, ose kapaciteti maksimal i mbështetur është vetëm 16G ose më pak.)
✅ Paketimi përfshin: 1 * 128GB tip-c USB 3.0 flash drive, manual përdorimi. Nëse keni ndonjë pyetje, mos ngurroni të na dërgoni me email. Faleminderit

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Flash Drive USB Type C 128GB, Flash Drive me dy porte BorlterClamp USB 3.0, Memory Stick Pendrive USB C OTG për telefona inteligjentë, tabletë dhe kompjuterë (Gold)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Flash Drive USB Type C 128 GB, Flash Drive me dy porte BorlterClamp USB 3.0, Memory Stick Pendrive USB C OTG për telefona inteligjentë, tabletë dhe kompjuterë (Gold)
Flash Drive USB Type C 128 GB, Flash Drive me dy porte BorlterClamp USB 3.0, Memory Stick Pendrive USB C OTG për telefona inteligjentë, tabletë dhe kompjuterë (Gold)

$24,98

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta