Ekran stilolapsi GAOMON PD1161 - Monitor vizatimi 11,6 inç me 8 çelësa të nxehtë dhe stilolaps stilolaps pa bateri me 8192 nivele presioni, i pajtueshëm me Windows, Mac

$165,74

Kategori: tag:

[8192 NIVELE PEN PASIV] Me presionin e stilolapsit 8192 nivele, ai mundëson linja precize, të lëmuara, të mprehta dhe natyrale gjatë krijimit dixhital. Me teknologjinë pa bateri, nuk keni më nevojë të ngarkoni stilolapsin ose të zëvendësoni baterinë, e cila është miqësore me mjedisin. Silikoni mbulon pjesën e lapsit që mban dorën, gjë që mund t'i bëjë duart tuaja pa dhimbje dhe të papërshtatshme pas krijimit për një kohë të gjatë.
[8 KETËSAT E SHKURTESËVE] Ekzistojnë 8 çelësa shkurtoresh të disponueshme për t'i personalizuar sipas zakoneve tuaja krijuese, të tilla si zmadhimi/zvogëlimi, lëvizja lart e poshtë dhe më shumë, për të përshpejtuar efikasitetin e punës. [5 tastet e menysë] —- AUTO / + / – / MENU / FUQIA. Ato vendosen në anën e majtë. Mund të bëni rregullime për ngjyrën, ndriçimin, kontrastin, etj. përmes këtu.
[PESHË E LEHTË & PORTABLE] Me një peshë neto prej 866 g (1.9 lb), PD1161 11.6 inç është projektuar për të ofruar rehati të madhe me përvojën e krijimit pa shqetësime, duke ju ofruar hapësirë ​​të mjaftueshme pune. Dhe është e lehtë ta çoni ekranin e stilolapsit kudo që ju nevojitet, si p.sh. në vendin e punës, shkollën, pikturën në natyrë dhe udhëtimet e përkohshme, në mënyrë që të mund ta përdorni tabletin për krijimin në lëvizje. Jeni të lirë të regjistroni frymëzimin tuaj pa kufi.
[FULL HD IPS DISPLAY] Rezolucioni i ekranit: 1920 x 1080(16:9 Rezolucioni: 5080LPI Shpejtësia e raportit: 266 PPS Kontrasti: 1000:1 Zona e shikimit: 256.32 x 144.18 mm (10.09 mm më e madhe: 5.68 mm) 0.5 mm Lartësia e sensorit (këndi): 3 mm Dalja e sinjalit: Mini HDMI dhe Type-C. Mundësia e shfaqjes: 10° / 89° (H) / 89° / 89° (V) (tipi) (CR > 89)
[MBËSHTETJA DHE PAPATITSHMËRIA E SOFTWAREVE] Përputhshmëri e përkryer me Win 7 ose macOS 10.12 ose më të lartë. Është ideal për vizatim, fotografi, animacion, modë, skicë, redaktimin e imazheve, skulpturë 3D, vizatim fillestar, entuziastë të pikturës, stilistë të arkitekturës etj. Dhe është i pajtueshëm me shumicën e programeve të pikturës, si Adobe Photoshop, Illustrator, Clip Studio, Lightroom, Sketchbook Pro, Manga Studio, CorelPainter, FireAlpaca, OpenCanvas, Paint Tool Sai2, Krita, etj.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ekran me stilolaps GAOMON PD1161 – Monitor vizatimi 11,6 inç me 8 çelësa të nxehtë dhe stilolaps stilolaps pa bateri me 8192 nivele presioni, i pajtueshëm me Windows, Mac”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Ekran stilolapsi GAOMON PD1161 - Monitor vizatimi 11,6 inç me 8 çelësa të nxehtë dhe stilolaps stilolaps pa bateri me 8192 nivele presioni, i pajtueshëm me Windows, Mac
Ekran stilolapsi GAOMON PD1161 - Monitor vizatimi 11,6 inç me 8 çelësa të nxehtë dhe stilolaps stilolaps pa bateri me 8192 nivele presioni, i pajtueshëm me Windows, Mac

$165,74

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta