GAOMON S620 Tabletë grafike 6,5 x 4 inç me 4 butona Express, për lojëra OSU, mësim në distancë, i pajtueshëm me Android, Windows dhe Mac

$33,14

Kategori: tag:

[Rekomandohet për lojën Osu]: vizatimi dixhital, retushimi i fotografive, redaktimi i fotografive, detyrat e shkollës, punët në internet, vizatimet inxhinierike, veçanërisht të lehta për t'u përdorur për fillestarët.
[PAPATITSHMËRIA E SOFTWAREVE DHE SOFTWAREVE]: Tableti i vizatimit grafik GAOMON S620 është me Win 7/8/10 dhe macOS 10.12 dhe Android 6.0 ose më të vonshëm Është gjithashtu i pajtueshëm me shumicën e softuerëve të vizatimit - Më shumë si Adobe Photoshop, Illustrator, Clipke Studio, Pro, Manga Studio, CorelPainter, FireAlpaca, OpenCanvas, Paint Tool Sai2, Krita, etj.
[Për Home Office dhe E-Learning]: Tableti me stilolaps GAOMON S620 mund të përdoret për klasa dhe konferenca në distancë. Funksionon me shumicën e programeve të konferencave video si XSplit, Zoom, Twitch, etj. E përputhshme me programet e Microsoft Office si Word, PowerPoint, OneNote.
[AP32 PEN PASSIVE]: Është një majë shkruese pa bateri që përdor teknologjinë pasive më të avancuar, pa bateri dhe pa nevojë për karikim. Ky stilolaps miqësor ndaj mjedisit ju lejon të vizatoni dhe luani vazhdimisht dhe në mënyrë të qëndrueshme, duke shmangur fuqinë e ulët që ndërpret funksionimin. Dhe vjen me 2 çelësa kyçë të programueshëm, aktivizimi me një klikim ju lejon të ndërroni vazhdimisht funksionin midis furçës dhe gomës.
[ZONA AKTIVE 6.5*4 INCH]: Kjo madhësi është më e lëvizshme dhe e lehtë, e lehtë për t'u mbajtur në çantën e laptopit në vendin e punës, shkollës dhe udhëtimit. Por është gjithashtu mjaft i madh për pikturën dixhitale, shkrimin e dorës, lojërat dhe dizajnin e animacionit, etj.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tableti grafik GAOMON S620 6,5 x 4 inç me 4 butona Express, për lojëra OSU, mësim në distancë, i pajtueshëm me Android, Windows dhe Mac”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

GAOMON S620 Tabletë grafike 6,5 x 4 inç me 4 butona Express, për lojëra OSU, mësim në distancë, i pajtueshëm me Android, Windows dhe Mac
GAOMON S620 Tabletë grafike 6,5 x 4 inç me 4 butona Express, për lojëra OSU, mësim në distancë, i pajtueshëm me Android, Windows dhe Mac

$33,14

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta