Tabletë shkrimi LCD Genialba 10 me ngjyra, tabelë elektronike për vizatim - Pllakë grafiti me tabelë vizatimi të fshirë portative (blu)

$11,99

Kategori: tag:

Lodra edukative për fëmijë: Tableti LCD me shkrim adopton ekran LCD shumëngjyrësh 10 inç, u siguron fëmijëve hapësirë ​​të mjaftueshme për vizatim dhe grafiti, çliron imagjinatën e fëmijës dhe stimulon kreativitetin e fëmijëve. Ekrani LCD nuk ka dritë blu, pa shkëlqim, pa rrezatim dhe mbroni sytë nga përdorimi afatgjatë për të dëmtuar sytë e fëmijëve Është një shoqërues i mirë për të mësuar fëmijët
EKO MIQ DHE EKO: Bateria e integruar e bllokut të vizatimit ka 6 muaj jetëgjatësi, siguron 100.000 herë shkrim dhe vizatim në tabletin e shkrimit, mund të zëvendësohet dhe për përdorim në cikël, pa u karikuar ose futur në prizë. Thuajini lamtumirë pikturës tradicionale në letër, shmangni humbjen e letrës dhe lapsave, parandaloni fëmijët të shkarravisin muret në shtëpi, jo më rrëmujë në shtëpi
LEHTË PËR PËRDORIM - Tableti i vizatimit përdor teknologji të ndjeshme ndaj presionit dhe krijon linja shumëngjyrëshe me trashësi të ndryshme, bazuar në atë se sa fort shtyni me majë shkruese, thonj ose ndonjë gjë të fortë, si shkrimi dhe vizatimi në letër. Shtypni butonin e fshirjes për të fshirë ekranin me një çelës, vetëm një sekondë, i përshtatshëm dhe që kursen kohë Klikoni butonin e kyçjes për t'u kyçur, i cili mund të parandalojë në mënyrë efektive pastrimin aksidental dhe mund ta fshini modelin pas zhbllokimit.
I LEHTË DHE I PORTABSHËM - Mbulesa e dërrasës së vizatimit për fëmijë është prej plastike të qëndrueshme, peshon vetëm 150 gram, e lehtë dhe e lehtë për t'u mbajtur, e lehtë për t'u futur në çantat e shkollës, çantat e dorës, çanta udhëtimi. I përshtatshëm për shumë raste: sallon, makinë, aeroplan, restorant, vende të jashtme. Tableti i shkrimit është i papërshkueshëm nga uji dhe kundër rënies, nuk ka nevojë të shqetësoheni për pikat aksidentale dhe lëngun e derdhur në ekran.
Dhurata më e mirë e lodrave për fëmijë: Tableti i shkrimit LCD mund të përdoret si një tabelë për vizatime për fëmijë, tabela për vizatim për fëmijë, tabelë për vizatim, tabletë vizatimi, ndihmë grafike, tabletë magjike, tabelë vizatimi. vizatim me dritë për fëmijë, etj. Është një zgjedhje e përsosur dhuratë për fëmijët e të gjitha moshave për kthimin në shkollë, ditëlindjen, Falënderimet, Krishtlindjet dhe Ditën e Fëmijëve. Mund të jetë një lodër edukative për parashkollorët.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Tabletë shkrimi LCD me ngjyra Genialba 10, Pllakë Elektronike për Vizatim – Pllakë Graffiti Portable Erasable Drawing Board (Blu)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Tabletë shkrimi LCD Genialba 10 me ngjyra, tabelë elektronike për vizatim - Pllakë grafiti me tabelë vizatimi të fshirë portative (blu)
Tabletë shkrimi LCD Genialba 10 me ngjyra, tabelë elektronike për vizatim - Pllakë grafiti me tabelë vizatimi të fshirë portative (blu)

$11,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta