Hard disk i jashtëm 16TB, Hard disku portativ i jashtëm i tipit-C/USB 2.0 HDD për PC, laptop, telefona dhe më shumë (16TB, Blue-Lx3)

$49,99

Kategori: tag:

Përputhshmëria e sistemit–Microsoft Windows 10/ Windows 8.1/ Windows 8/ Windows 7/ Apple MAC/Android dhe më shumë!
Transferim i shpejtë i të dhënave – Hard disku i jashtëm, shpejtësi super e shpejtë transferimi me përditësim USB 2.0, leximi i të cilit është 5 herë më i shpejtë se disqet e zakonshme, duke ju siguruar përdorim të shpejtë dhe të qëndrueshëm!
I fortë dhe i qëndrueshëm–Disku i jashtëm i ngurtë portativ ultra i hollë, i mbrojtur nga kutia e fortë dhe e qëndrueshme, e cila është e lehtë dhe e përshtatshme, përshtatet rehat me pëllëmbën tuaj ose rrëshqet në xhep.
Plug and Play–Ky hard disk i jashtëm është gati për t'u instaluar pa softuer, thjesht futeni dhe dilni.
Çfarë merrni - 1 x Hard Disk Portativ, 1 x Kabëll USB

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Harddisk i jashtëm 16 TB, Hard Disku portativ i jashtëm Lloji-C/USB 2.0 HDD për PC, laptop, telefona dhe më shumë (16TB, Blue-Lx3)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Hard disk i jashtëm 16TB, Hard disku portativ i jashtëm i tipit-C/USB 2.0 HDD për PC, laptop, telefona dhe më shumë (16TB, Blue-Lx3)
Hard disk i jashtëm 16TB, Hard disku portativ i jashtëm i tipit-C/USB 2.0 HDD për PC, laptop, telefona dhe më shumë (16TB, Blue-Lx3)

$49,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta