Set i aksesorëve të kamerës Instax Mini 11, Aksesorë për kamerën e menjëhershme Taumie Mini 11, këllëf i kamerës, filtër, ngjitëse, litar me ngjyra, kapëse fotografie me rrëshirë (D)

【9 në 1 aksesorë të shkëlqyeshëm】 Kompleti i kamerës i dizajnuar bukur plotëson nevojat e njerëzve që kanë mini kamera të çastit 11. Lentja selfie ju ndihmon të bëni selfie më lehtë. Filtrat me shumë ngjyra do t'u shtojnë stil të jashtëzakonshëm fotove tuaja, ngjitësit dhe filmat e bukur mund të dekorojnë më mirë fotot.
【Material Superior】 Çanta e kamerës është bërë prej materiali lëkure PU me cilësi të lartë, me sipërfaqe të lëmuar, të lehtë dhe të qëndrueshme, të besueshme në cilësi dhe ka veti të mira rezistente ndaj ujit, pluhurit dhe rezistencës ndaj konsumit. Rreshtimi i brendshëm i butë mund ta mbrojë në mënyrë efektive kamerën nga pluhuri, gërvishtjet dhe dëmtimet, duke ofruar mbrojtjen më të mirë për kamerën dhe lentet tuaja.
【Dizajni i kapakut magnetik】 Dizajni i kapakut magnetik, pjesa e sipërme mund të hapet dhe mbyllet lirshëm, nuk ka nevojë të hiqni kamerën kur bëni fotografi, i përshtatshëm për t'u përdorur, duke ju lejuar të bëni foto me lehtësi.
【Rrip i rregullueshëm i supit】 Çanta e kamerës është një çantë kamerash me rrip të rregullueshëm mbi supe, e përshtatshme për njerëz të lartësive dhe moshave të ndryshme. Është e lehtë për t'u bartur dhe ju sjell më shumë komoditet. Eshte shume i pershtatshem per perdorim ne rruge.
【Zgjedhja më e mirë për dhuratat】 Seti i hollë i aksesorëve të çantave të kamerës mund të dërgohet drejtpërdrejt si dhuratë, i përshtatshëm për festime të ndryshme, si për shembull Halloween, Falënderimet, ditëlindjen, Krishtlindjet dhe festa të tjera të veçanta si dhurata për familjen dhe miqtë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Set aksesorësh të kamerës Instax Mini 11, Aksesorë Kamera Instant Taumie Mini 11, këllëf kamerash, filtër, ngjitëse, litar me ngjyra, kapëse fotografie me rrëshirë(D)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Set i aksesorëve të kamerës Instax Mini 11, Aksesorë për kamerën e menjëhershme Taumie Mini 11, këllëf i kamerës, filtër, ngjitëse, litar me ngjyra, kapëse fotografie me rrëshirë (D)
Set i aksesorëve të kamerës Instax Mini 11, Aksesorë për kamerën e menjëhershme Taumie Mini 11, këllëf i kamerës, filtër, ngjitëse, litar me ngjyra, kapëse fotografie me rrëshirë (D)

$23,88

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta