Litar i telefonit celular JeoPoom Universal, Rrip i rregullueshëm i qafës, i pajtueshëm me shumicën e telefonave inteligjentë (rozë)

[Funksioni praktik] - Lidhja e fortë dhe e shpejtë ndihmon për ta mbajtur telefonin fort, gjë që mund ta mbrojë telefonin tuaj nga rëniet aksidentale, dhe gjithashtu mund të zgjidhni një shumëllojshmëri mënyrash veshjeje, rripin e tërthortë ose rripin e qafës sipas preferencave tuaja.
[Material] - Rripat e telefonit janë prej poliesteri dhe metali, janë të qëndrueshme dhe të qëndrueshme, praktike dhe të ripërdorshme. Të pajtueshme me shumicën e telefonave inteligjentë. (mbulesa e celularit nuk përfshihet)
[Gjatësia e rregullueshme] - Gjatësia totale është 75 cm, mund të rregullohet me një shtrëngim metalik, në mënyrë që të mund të ngjitet në qafë ose rripin e shpatullave.
[E lehtë për t'u instaluar] - Lehtë për t'u rregulluar litar me litar vetëm me një tërheqje në njërin skaj të litarit. për ta instaluar në kutinë e celularit hiqeni pajisjen dhe vendoseni pjesën plastike midis celularit dhe kutisë
[Lironi duart] - Mund të lironi duart dhe të merrni telefonin tuaj me vete, i përshtatshëm për rastet e ngjitjes, ecjes ose ecjes.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Litar i telefonit celular JeoPoom Universal, Rrip i rregullueshëm i qafës, i pajtueshëm me shumicën e telefonave inteligjentë (rozë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Litar i telefonit celular JeoPoom Universal, Rrip i rregullueshëm i qafës, i pajtueshëm me shumicën e telefonave inteligjentë (rozë)
Litar i telefonit celular JeoPoom Universal, Rrip i rregullueshëm i qafës, i pajtueshëm me shumicën e telefonave inteligjentë (rozë)

$6,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta