Këllëf DINGGUAGUA për Kobo Libra 2 2021/Tolino Vision 6 2021 7″ eReader Soft TPU këllëf me qëndrim dhe funksion zgjimi/gjumi automatik, e zezë

Përputhshmëria: Rasti është i përputhshëm vetëm me lexuesin elektronik Kobo Libra 2 2021/Tolino Vision 6 2021 7″. (Jo i përputhshëm: Seritë e tjera Kobo Libra H2O)
Magnetizmi: Magneti i fortë e bën aksesorin më të qëndrueshëm; Magneti siguron kapakun mbrojtës për të parandaluar hapjen aksidentale.
Këndi i qëndrimit: Dizajni i stendës së palosshme ju çliron duart gjatë leximit. Ai siguron katër kënde të rehatshme, kënde horizontale dhe vertikale.
Funksioni automatik i gjumit/zgjimit: Zgjoni ose vendoseni pajisjen tuaj në gjumë automatikisht duke hapur ose mbyllur kapakun.
Materiali me cilësi të lartë: Bërë nga lëkura PU rezistente ndaj gjurmëve të gishtave + Rreshtimi i brendshëm i butë + Mbulesa e pasme e butë TPU për të parandaluar gërvishtjet dhe dëmtimet në pajisjen tuaj.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Këllëf DINGGUAGUA për Kobo Libra 2 2021/Tolino Vision 6 2021 7″ eReader Soft TPU Case me Stand dhe Auto Wake/Sleep Function, E zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Këllëf DINGGUAGUA për Kobo Libra 2 2021/Tolino Vision 6 2021 7″ eReader Soft TPU këllëf me qëndrim dhe funksion zgjimi/gjumi automatik, e zezë
Këllëf DINGGUAGUA për Kobo Libra 2 2021/Tolino Vision 6 2021 7″ eReader Soft TPU këllëf me qëndrim dhe funksion zgjimi/gjumi automatik, e zezë

$15,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta