Këllëf Fintie Slim e përputhshme me Kobo Libra 2 7″ - Mbulesa e pasme mbrojtëse e butë TPU me funksion automatik të gjumit/zgjimit, e zezë

【Përputhshmëri】 Projektuar posaçërisht për e-lexuesin Kobo Libra 2 (lëshim 2021). NUK i përshtatshëm për asnjë elexues tjetër Kobo.
【TPU e hollë dhe mbrojtje e plotë e këndit】Lëkurë PU premium me mbulesë të pasme të butë TPU, mbron pajisjen tuaj nga goditjet, rëniet dhe goditjet. Rreshtimi i butë me mikrofibër parandalon gërvishtjet e lexuesit tuaj elektronik.
【Auto Wake/Sleep】Me magnet të integruar, ai zgjon automatikisht ose e vë në gjumë elexuesin tuaj kur kapaku hapet dhe mbyllet.
【Mbyllja magnetike】Mbyllja magnetike siguron që kutia e Kobo Libra 2 të jetë e mbyllur mirë, të siguron pajisjen tuaj pa e mbuluar asgjë pjesën e përparme.
【Cutouts precize】 Qasje e plotë në të gjitha veçoritë. Aplikim i lehtë me klip.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kallëpa Fintie Slim e përputhshme me Kobo Libra 2 7″ – Mbulesa e pasme mbrojtëse e butë TPU me funksion automatik të gjumit/zgjimit, e zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Këllëf Fintie Slim e përputhshme me Kobo Libra 2 7″ - Mbulesa e pasme mbrojtëse e butë TPU me funksion automatik të gjumit/zgjimit, e zezë
Këllëf Fintie Slim e përputhshme me Kobo Libra 2 7″ - Mbulesa e pasme mbrojtëse e butë TPU me funksion automatik të gjumit/zgjimit, e zezë

$12,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta