Këllëf FINTIE SlimShell për Kobo Libra H2O - Mbulesë lëkure PU super e hollë dhe e lehtë me funksion automatik të gjumit/zgjimit, bibliotekë

Projektuar posaçërisht për Kobo Libra H2O E-Reader me një ekran me prekje me rezolucion HD 7 inç.
Lëkurë sintetike premium me brendësi të butë dhe pa gërvishtje nga mikrofibra Parandaloni gjurmët e gishtërinjve, papastërtitë dhe gërvishtjet.
Edicion super i hollë dhe ultra i lehtë. Mbroni pajisjen tuaj pa shtuar masë apo peshë të panevojshme.
Zgjohuni ose vendoseni pajisjen tuaj në gjumë duke hapur ose mbyllur kapakun. Mbyllja magnetike siguron që mbulesa të jetë e mbyllur mirë, siguron pajisjen tuaj pa rripa që mbulojnë pjesën e përparme.
E disponueshme në një larmi ngjyrash të ndezura dhe argëtuese, duke filluar nga klasikja tek ajo e gjallë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kallë FINTIE SlimShell për Kobo Libra H2O – Këllëf lëkure sintetike super e hollë dhe e lehtë me funksion automatik të gjumit/zgjimit, librari”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Këllëf FINTIE SlimShell për Kobo Libra H2O - Mbulesë lëkure PU super e hollë dhe e lehtë me funksion automatik të gjumit/zgjimit, bibliotekë
Këllëf FINTIE SlimShell për Kobo Libra H2O - Mbulesë lëkure PU super e hollë dhe e lehtë me funksion automatik të gjumit/zgjimit, bibliotekë

$13,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta