Këllëf vertikal Fintie për Kobo Sage 8″ – Këllëf me material sintetik me xhep karte dhe mbajtëse me rrip dore dhe funksion automatik të gjumit/zgjimit, e zezë

Projektuar ekskluzivisht për Kobo Sage, eReader, eBooks dhe AudioBooks, ekran 8″.
Lëkurë sintetike premium me brendësi të butë dhe pa gërvishtje nga mikrofibra. Shmangni gjurmët e gishtërinjve, papastërtitë dhe gërvishtjet.
Dizajni i stendës së palosshme mund t'ju çlirojë duart gjatë leximit. Vendi i integruar i kartës është i përshtatshëm për të ruajtur kartat dhe tarifat tuaja.
Rripi i dorës e bën leximin me njërën dorë më të lehtë dhe më komode. Zgjohuni ose vendoseni pajisjen tuaj në gjumë duke hapur ose mbyllur kapakun.
Mbyllja magnetike siguron që mbulesa të jetë e mbyllur mirë, siguron pajisjen tuaj pa rripa që mbulojnë pjesën e përparme.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kasë vertikale Fintie për Kobo Sage 8″ – Këllëf me material sintetik me xhep karte dhe mbajtëse me rrip dore dhe funksion automatik të gjumit/zgjimit, e zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Këllëf vertikal Fintie për Kobo Sage 8″ – Këllëf me material sintetik me xhep karte dhe mbajtëse me rrip dore dhe funksion automatik të gjumit/zgjimit, e zezë
Këllëf vertikal Fintie për Kobo Sage 8″ – Këllëf me material sintetik me xhep karte dhe mbajtëse me rrip dore dhe funksion automatik të gjumit/zgjimit, e zezë

$15,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta