Këllëf vertikal FINTIE për Kobo Clara HD - Këllëf lëkure PU me xhep karte dhe rrip dore Kickstand & Auto-Sleep/Wake Function, Library

Projektuar ekskluzivisht për Kobo Clara HD / Kobo Nia 2020 E-Reader (15,2 cm (6″).
Lëkurë sintetike premium me brendësi të butë dhe pa gërvishtje nga mikrofibra. Shmangni gjurmët e gishtërinjve, papastërtitë dhe gërvishtjet.
Dizajni i stendës së palosshme mund t'ju çlirojë duart gjatë leximit. Vendi i integruar i kartës është i përshtatshëm për të ruajtur kartat dhe tarifat tuaja.
Rripi i dorës e bën leximin me njërën dorë më të lehtë dhe më komode. Zgjohuni ose vendoseni pajisjen tuaj në gjumë duke hapur ose mbyllur kapakun.
Mbyllja magnetike siguron që mbulesa të jetë e mbyllur mirë, siguron pajisjen tuaj pa rripa që mbulojnë pjesën e përparme.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kallëp vertikal FINTIE për Kobo Clara HD – Mbulesë prej lëkure sintetike me xhep karte dhe mbajtëse me rrip dore dhe funksion automatik për gjumë/zgjim, librari”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Këllëf vertikal FINTIE për Kobo Clara HD - Këllëf lëkure PU me xhep karte dhe rrip dore Kickstand & Auto-Sleep/Wake Function, Library
Këllëf vertikal FINTIE për Kobo Clara HD - Këllëf lëkure PU me xhep karte dhe rrip dore Kickstand & Auto-Sleep/Wake Function, Library

$14,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta