Mbulesa e këllëfeve Forefront për Kobo GLO HD eReader (N437-KU-BK-K-EP) - E hollë e lehtë, mbrojtje e plotë e pajisjes dhe funksion i zgjuar automatik i zgjimit të gjumit - jeshile

Forefront Cases Këllëf ultra i hollë i krijuar për Kobo Glo HD. Mbrojtje e plotë pa masë.
Dizajni unik i kasës me kasë të qëndrueshme të derdhur plastike ofron siguri shtesë për pajisjen tuaj
Prerje precize për përdorim të plotë të funksionalitetit Auto Sleep/Wake. Aktivizoni ose çaktivizoni Kobo Glo HD thjesht dhe me lehtësi.
Bërë duke përdorur lëkurën sintetike më të mirë të patentuar dhe kamoshi kundër pluhurit nga mikrofibra për ta mbajtur Kobo Glo HD tuaj të duket elegant ndërsa mbrohet.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kallëpja e këllëfës së përparme për Kobo GLO HD eReader (N437-KU-BK-K-EP) Mbulesa e këllëfës së stendës – e hollë e lehtë, mbrojtje e plotë e pajisjes dhe funksion i zgjuar automatik i zgjimit të gjumit – jeshil”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Mbulesa e këllëfeve Forefront për Kobo GLO HD eReader (N437-KU-BK-K-EP) - E hollë e lehtë, mbrojtje e plotë e pajisjes dhe funksion i zgjuar automatik i zgjimit të gjumit - jeshile
Mbulesa e këllëfeve Forefront për Kobo GLO HD eReader (N437-KU-BK-K-EP) - E hollë e lehtë, mbrojtje e plotë e pajisjes dhe funksion i zgjuar automatik i zgjimit të gjumit - jeshile

$12,85

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta