Këllëf GeeRic e përputhshme me Huawei MatePad T 10s 2021, Këllëf lëkure rrokullisje PU me këllëf me kapak inteligjent Stand Auto Wake/Sleep Këllëf me funksionin e zgjimit / gjumit E përputhshme me Huawei MatePad T 10s, E zezë

$12,99

Kategori: tag:

1. ★ Modë dhe Elegante ★: Produkti ynë përdor lëkurë artificiale të cilësisë së lartë, pjesa e brendshme e kutisë është gjithashtu prej lëkure imituese dhe është paksa prej kadifeje në prekje, shumë elegante.
2. ★ Sleep/Wake-Auto ★ : Kur hapni ose mbyllni kapakun, tableti do të zgjohet ose do të flejë automatikisht. ! Shënim!: Nëse kompjuteri juaj tablet nuk e mbështet funksionin e zgjimit automatik, nuk mund ta zgjoni atë duke hapur kapakun.
3. ★ Qëndrim i qëndrueshëm ★: Kutia jonë është projektuar me rrokullisje trefishe, mund të paloset në një trekëndësh si mbajtëse. Mbështetja e integruar është e përkryer për të parë video ose për të luajtur videolojëra në çdo kohë.
4. ★ Precise Button Cutout ★: Përpunuar saktësisht për të mos ndërhyrë në funksionet e Tablet PC: karikimi i lirë, dëgjimi i muzikës, nxjerrja e një fotoje, rregullimi i volumit, etj.
★ [6 muaj shërbim]: Nëse keni probleme pas blerjes së produktit, ju lutemi na dërgoni email për një zgjidhje të kënaqshme.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Këllëf GeeRic e përputhshme me Huawei MatePad T 10s 2021, Këllëf lëkure rrokullisje PU me këllëf me mbulesë inteligjente, me këllëf automatike për zgjimin / gjumin, e përputhshme me Huawei MatePad T 10s, e zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Këllëf GeeRic e përputhshme me Huawei MatePad T 10s 2021, Këllëf lëkure rrokullisje PU me këllëf me kapak inteligjent Stand Auto Wake/Sleep Këllëf me funksionin e zgjimit / gjumit E përputhshme me Huawei MatePad T 10s, E zezë
Këllëf GeeRic e përputhshme me Huawei MatePad T 10s 2021, Këllëf lëkure rrokullisje PU me këllëf me kapak inteligjent Stand Auto Wake/Sleep Këllëf me funksionin e zgjimit / gjumit E përputhshme me Huawei MatePad T 10s, E zezë

$12,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta