Këllëf i hollë për Mbulesën Kobo Nia N306 - Këllëf mbrojtëse lëkure PU ultra e hollë dhe e lehtë me gjumë automatike për Kobo Nia 2020 eReader (HH)

1. Projektuar vetëm për Kobo Nia (Modaliteti: N306, jo i pajtueshëm me pajisjet e gjeneratës së mëparshme Kobo)
2. Ju lutemi kontrolloni dy herë për t'u siguruar që modeli juaj Kobo është i pajtueshëm përpara se të blini.
3. Lëkurë PU e qëndrueshme, brendshme e butë mbron nga goditjet, gërvishtjet, thithja e goditjeve, konsumimi i përditshëm.
4. E rehatshme dhe e lehtë për t'u mbajtur, mund të përdoret kudo, ju sjell një përvojë më të mirë leximi.
5. Cilësia është prioritet. Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë problem, ekipi ynë i shërbimit ndaj klientit do t'ju përgjigjet herën e parë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kallë e hollë për mbulesën Kobo Nia N306 – Këllëf mbrojtëse lëkure PU ultra e hollë dhe e lehtë me gjumë automatike për Kobo Nia 2020 eReader (HH)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Këllëf i hollë për Mbulesën Kobo Nia N306 - Këllëf mbrojtëse lëkure PU ultra e hollë dhe e lehtë me gjumë automatike për Kobo Nia 2020 eReader (HH)
Këllëf i hollë për Mbulesën Kobo Nia N306 - Këllëf mbrojtëse lëkure PU ultra e hollë dhe e lehtë me gjumë automatike për Kobo Nia 2020 eReader (HH)

$9,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta