DeleyCON 1 m Micro USB kabllo karikimi dhe të dhënash e pajtueshme për telefonat inteligjentë Android Tableta Kamera MP3 dhe më shumë. – E zezë

Kabllo me shpejtësi të lartë deleyCON USB 2.0 // Kabllo për sinkronizimin e kabllove të karikimit dhe kabllo të dhënash për telefonat celularë, tabletët dhe telefonat inteligjentë
Lidhja: 1x prizë USB A me 1x prizë Micro B // E përputhshme me të gjitha pajisjet USB (kërkohet spina USB A / spina Micro B)
Mbështetja e HDD-ve HDD-të e luajtësve MP3 Etiketa Konzolat e lojërave Konzolat USB Hub e-lexues Tastierat Miu Kamera Ueb-kamera Kontrollues i konsolës së lojërave dhe shumë aksesorë të tjerë USB për PC
E përputhshme me telefonat inteligjentë, tabletët si S7 S7 Edge S5 S4 S4 J3 J5 Note 4 A3 2016 A5 2016 A7 2016 A6 2018 A7 2018 (duke përfshirë A3 2017 A5 2017 A7 2017 Mate 10), P9 Lite Lite 8 P10 Lite Lite dhe shumë më tepër.
Gjithashtu si kabllo të dhënash dhe karikimi për S6, S6 Edge, S5, S4, S3 mini, Note 4, 3, 2, Galaxy Tabs dhe shumë të tjera. të përdorshme

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “DeleyCON 1m Micro USB Charging & Cable Data Compatible for Android Smartphones Smartphones Tablets Kamera MP3 dhe më shumë. – E zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

DeleyCON 1 m Micro USB kabllo karikimi dhe të dhënash e pajtueshme për telefonat inteligjentë Android Tableta Kamera MP3 dhe më shumë. – E zezë
DeleyCON 1 m Micro USB kabllo karikimi dhe të dhënash e pajtueshme për telefonat inteligjentë Android Tableta Kamera MP3 dhe më shumë. – E zezë

$4,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta