Kamera dixhitale për fëmijë Hangrui, Kamera fotografike për fëmijë me kartë TF 32 GB, 1080P 2,0" me ekran HD IPS me mbrojtjen e syve Videokamerë selfie Fotografitë Dhurata për fëmijë për djem dhe vajza (rozë)

◙【Video HD 20.0 MP & 1080P】Kjo kamerë dixhitale përmban kamera të dyfishta të përparme dhe të pasme, 20.0 megapikselë dhe video HD 1080P, e cila përmirëson qartësinë më të mprehtë të imazhit se kamerat tradicionale. Videokamera për fëmijë ka piksel video HD 1080P (1920*1080), kështu që do të regjistrojë momente edhe më të mira për djemtë dhe vajzat. Kjo aparat fotografik është një lodër për fëmijë, ju lutemi mos i krahasoni të dhënat e saj të referencës me një aparat fotografik profesional.
◙【32 GB & 1000 mAH】 Bateria e integruar 1000 mAH mund të përdoret për rreth 3 orë. Është i pajtueshëm me shumicën e kompjuterëve dhe laptopëve dhe mbështet tensionin dhe rrymën: DC 5V / 0,5-1A. Kamera për fëmijë vjen me një kartë micro SD 32 GB dhe një lexues kartash, i cili mund të ruajë përafërsisht 3000 foto ose qindra video. Fotografët tuaj të vegjël mund të fillojnë të kapin botën përreth tyre.
◙【Kamera me shumë funksione】Kamera e re për fëmijë përmban një sërë funksionesh, regjistrim video, luajtje, autoportrete, ngjitëse fotografish dhe mini-lojëra, 40 korniza argëtuese të disponueshme. produkti ka gjithashtu një kamerë të përparme, përzgjedhje të skenës dhe një ekran me ngjyra 2,0 inç IPS. (Shënim: Ka një shtresë të hollë mbrojtëse në ekran për ta mbrojtur atë nga gërvishtjet. Mund ta hiqni këtë film mbrojtës pasi të merrni kamerën.)
◙【Lehtë për t'u mbajtur】Kasapi i kamerës është bërë nga silikoni i butë, shumë i vogël dhe i lehtë që fëmijët tuaj ta mbajnë lehtësisht. Material silikoni i butë jo toksik ekologjik, guaskë mbrojtëse rezistente ndaj goditjeve, e qëndrueshme dhe e përshtatshme për fëmijët 3-10 vjeç, e përshtatshme për duar të vogla, me litar, kamera është e lehtë për t'u mbajtur, thjesht kapni skenën ose kafshën dhe familjen për të jetoni së bashku dhe përjetoni argëtimin e natyrës.
◙【Dhurata më e mirë për fëmijët】Kamera është e paketuar në një kuti dhuratë të shkëlqyer, dhurata më e mirë e Krishtlindjeve/Vitit të Ri/festave/ditëlindjes për fëmijët. Fëmijët mund të fillojnë të vëzhgojnë dhe regjistrojnë detajet e botës përmes lenteve, duke shijuar kënaqësinë e fotografimit. Jepini fëmijëve tuaj më shumë iniciativë dhe krijoni më shumë argëtim në fëmijërinë e tyre. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni, ne do të bëjmë çmos që ta zgjidhim problemin për ju.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera dixhitale Hangrui për fëmijë, Kamera fotografike për fëmijë me kartë 32 GB TF, 1080P 2,0″ HD IPS me mbrojtje të syve me ekran videokamerë selfie Fotot e fëmijëve Dhurata për djem dhe vajza (rozë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kamera dixhitale për fëmijë Hangrui, Kamera fotografike për fëmijë me kartë TF 32 GB, 1080P 2,0" me ekran HD IPS me mbrojtjen e syve Videokamerë selfie Fotografitë Dhurata për fëmijë për djem dhe vajza (rozë)
Kamera dixhitale për fëmijë Hangrui, Kamera fotografike për fëmijë me kartë TF 32 GB, 1080P 2,0" me ekran HD IPS me mbrojtjen e syve Videokamerë selfie Fotografitë Dhurata për fëmijë për djem dhe vajza (rozë)

$32,31

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta