Kamera dixhitale SLR 1080P Kamera video Kamera dixhitale dore 16x zmadhim dixhital, Ekran 16 inç për nxjerrjen dhe regjistrimin e fotografive të zeza

Karakteristikat: Kamera dixhitale 1080P ka një ekran 2.4 inç, zmadhim dixhital 16x, ju mund të shijoni imazhin e përsosur para jush
E vogël dhe e lëvizshme: kamera dixhitale SLR është e lehtë për t'u përdorur, e lehtë në peshë dhe e lehtë për t'u mbajtur.
Materiali: Kamera dixhitale është bërë nga materiali plastik, i qëndrueshëm dhe me jetë të gjatë shërbimi.
Dhurata perfekte: Kamera e kamerës është e lehtë për t'u mbajtur dhe ruajtur dhe është një dhuratë e përsosur për fëmijët, fillestarët dhe të moshuarit.
E lehtë: Kamera dixhitale Vlogging është e vogël në përmasa; Është e pajisur me një rrip dore, i cili mund të fiksohet në dorën e majtë ose të djathtë pa u shqetësuar për rënien aksidentale.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera dixhitale SLR 1080P Kamera dixhitale me zmadhim dixhital 16x, ekran 16 inç për nxjerrjen dhe regjistrimin e fotografive të zeza”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kamera dixhitale SLR 1080P Kamera video Kamera dixhitale dore 16x zmadhim dixhital, Ekran 16 inç për nxjerrjen dhe regjistrimin e fotografive të zeza
Kamera dixhitale SLR 1080P Kamera video Kamera dixhitale dore 16x zmadhim dixhital, Ekran 16 inç për nxjerrjen dhe regjistrimin e fotografive të zeza

$38,47

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta