Kamera dixhitale kompakte 2,4 inç 1080P 36 megapikselë Kamera fotografike e ringarkueshme HD Kamera xhepi Kamera dixhitale me kamerë kompakte me zmadhim 16X, për fillestarë, fëmijë, të rritur (e zezë)

❤【HD 1080P & 36MP】Kjo aparat fotografik dixhital ka rezolucion imazhi HD 1080P dhe rezolucion video 36MP, dhe një mikrofon i integruar mund t'ju ndihmojë të bëni fotografi ose video të qarta dhe të kapni momente emocionuese dhe të paharrueshme. Plotësoni plotësisht nevojat tuaja, mund të kaloni një kohë të mirë me miqtë, familjen dhe shokët e klasës.
❤【Regjistrim në internet dhe video në video】Kjo aparat fotografik dixhital mund të përdoret si një kamerë në internet. Fillimisht fikni kamerën, lidhni kamerën me kompjuterin me kabllo USB, shtypni njëkohësisht butonin e energjisë dhe butonin MODE për të kaluar në modalitetin e kamerës së internetit, më pas mund të bëni një videotelefonatë. Ju gjithashtu mund t'i transferoni skedarët nga kamera në kompjuter dhe më pas mund të ndani fotot dhe videot tuaja në Facebook, YouTube dhe media të tjera sociale.
❤ 【Funksioni i zmadhimit dhe ndalimit dixhital 16X】 Ky aparat dixhital mbështet zmadhimin dixhital 16x, i cili mund të zmadhojë imazhet dhe videot. Ai gjithashtu ka një funksion pauzë, i cili mund të ndërpritet kur regjistroni ose luani videon. Drita mbushëse e integruar ju ndihmon të bëni fotografi me cilësi të lartë në errësirë. Ndërfaqja e jashtme e trekëmbëshit, mund të instaloni një trekëmbësh për t'ju ndihmuar të stabilizoni shkrepjen.
❤ 【Portable dhe e lehtë për t'u përdorur】Kjo mini-kamerë portative dixhitale është shumë e lehtë dhe e vogël, më e vogël se një smartphone, mund ta vendosni lehtësisht në xhep dhe ta mbani në çdo kohë dhe kudo. Kjo aparat fotografik dixhital me pikë dhe fotografi është shumë i lehtë për t'u përdorur dhe i thjeshtë për t'u kontrolluar, shumë i përshtatshëm për të moshuarit, adoleshentët, fëmijët dhe studentët.
❤ 【Dhurata shumëfunksionale dhe më e mirë】 Kjo mini-kamerë mbështet funksionet e fytyrës së bukur, anti-dridhjet, zbulimin e fytyrës, kapjen e buzëqeshjes dhe kohëmatësin Selfie. Ky aparat është dhurata më e mirë për gjyshërit, baballarët, nënat, adoleshentët, fëmijët dhe studentët, pavarësisht nëse është Dita e Nënës, Dita e Babait, Dita e Falënderimeve, ditëlindja dhe Krishtlindjet.Cekier

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera dixhitale kompakte 2,4 inç 1080P 36 megapikselë HD të rikarikueshme për kamera dixhitale xhepi me kamerë kompakte me zmadhim 16X për fillestarë, fëmijë, të rritur (e zezë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kamera dixhitale kompakte 2,4 inç 1080P 36 megapikselë Kamera fotografike e ringarkueshme HD Kamera xhepi Kamera dixhitale me kamerë kompakte me zmadhim 16X, për fillestarë, fëmijë, të rritur (e zezë)
Kamera dixhitale kompakte 2,4 inç 1080P 36 megapikselë Kamera fotografike e ringarkueshme HD Kamera xhepi Kamera dixhitale me kamerë kompakte me zmadhim 16X, për fillestarë, fëmijë, të rritur (e zezë)

$63,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta