Kamera dixhitale kompakte 4K 48 MP me lente me kënd të gjerë ultra të qartë 3,0 inç dhe kamerë dixhitale me zmadhim dixhital 16x

【Kamkorera Ultra HD 4K】Rezolucioni i imazhit me cilësi të lartë deri në 48 MP, rezolucion video 4K 3840 x 2160 (30 FPS) ju sjell foto dhe video HD me cilësi imazhi pa humbje për të rikthyer momentet tuaja të mrekullueshme. Videokamera me zmadhim dixhital 16x për t'ju ndihmuar të shihni detajet e vogla.
【Kamera WiFi Vlogging】Mund të kapni, ndani ose rezervoni fotot ose videot tuaja të bukura. Kthejeni telefonin inteligjent ose tabletin tuaj në një telekomandë në kohë reale për të kontrolluar videokamerën përmes një lidhjeje WiFi. Mos ngurroni të ndani fotot dhe videot tuaja më të mira me Facebook, YouTube dhe media të tjera sociale
【Lente profesionale dhe pajisje radioje të kamerës】E pajisur me një lente me kënd të gjerë 120 gradë të shkëputshme, kjo aparat fotografik dixhital ka një gamë më të gjerë fotografimi. Lentja makro 0,01 m ju lejon të zbuloni plotësisht detajet më të vogla kur bëni fotografi në distancë të afërt. E pajisur me një mikrofon të jashtëm për tinguj më të qartë të videos.
【Kamera kompakte shumëfunksionale】Kjo aparat fotografik dixhital përmban një ekran 3,0 inç me definicion ultra të lartë. Ekrani mund të rrotullohet lehtësisht për selfie. Mbështet regjistrimin në qark, pauzë video, regjistrim të heshtur, vonesë, selfie, shkrepje të vazhdueshme, shkrepje ndërhyrëse, dritë ndihmëse, blici dhe funksionet DISP.
【Çfarë merrni】 Do të merrni në të njëjtën kohë një aparat fotografik dixhital 4K *1, lente kamera profesionale *1, mikrofon video *1, kartë SD 32 GB *1, çantë portative të kamerës *1. Dhe ne ofrojmë një shërbim kthimi dhe shkëmbimi falas për 2 muaj. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me përdorimin e aparatit tuaj dixhital, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera dixhitale kompakte 4K 48 MP me kamerë fotografike ultra të qartë 3,0 inç me lente me kënd të gjerë dhe kamerë dixhitale me zmadhim dixhital 16x”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kamera dixhitale kompakte 4K 48 MP me lente me kënd të gjerë ultra të qartë 3,0 inç dhe kamerë dixhitale me zmadhim dixhital 16x
Kamera dixhitale kompakte 4K 48 MP me lente me kënd të gjerë ultra të qartë 3,0 inç dhe kamerë dixhitale me zmadhim dixhital 16x

$298,43

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta