Kamera dixhitale 4MP Kamera kompakte 48K, Kamera kompakte NBRO 3,0 inç me foto ultra të qarta me lente me kënd të gjerë dhe kamerë dixhitale me zmadhim dixhital 16x

【Kamerë Ultra HD 4K】Rezolucioni i imazhit me cilësi të lartë deri në 48 MP, rezolucion video 4K 3840×2160 (30 FPS), duke ju dhënë foto dhe video HD me cilësi imazhi pa humbje për të rikthyer me të vërtetë momentet tuaja të mrekullueshme. Videokamera me zmadhim dixhital 16X për t'ju ndihmuar të shihni detaje të vogla.
【Kamera e vlogimit WIFI】 Mund të kapni, ndani ose rezervoni fotot ose videot tuaja të bukura. Kthejeni telefonin inteligjent ose tabletin tuaj në një telekomandë në kohë reale për të kontrolluar videokamerën përmes lidhjes WiFi. Mos ngurroni të ndani fotot dhe videot tuaja të mrekullueshme në Facebook, YouTube dhe rrjete të tjera sociale
【Kit për lente dhe radio profesionale të kamerës】E pajisur me një lente me kënd të gjerë 120 gradë të ndashme, kjo aparat fotografik dixhital ka një gamë më të gjerë fotografimi. Lentja makro 0.01M lejon që detajet e vogla të zbulohen plotësisht kur shkrepni në distancë të afërt. E pajisur me një mikrofon të jashtëm për tinguj më të qartë video.
【Kamera kompakte shumëfunksionale】Kjo aparat fotografik dixhital ka një ekran 3,0 inç me definicion ultra të lartë. Ekrani mund të kthehet për selfie të lehta. Mbështet regjistrimin në qark, pauzë video, regjistrim të heshtur, vonesë, lëvizje të ngadaltë, selfie, shkrepje të vazhdueshme, xhirim në interval, dritë mbushje video, blici dhe DISP. Kamera dixhitale kompakte gjithashtu mbështet karikimin gjatë përdorimit, duke e bërë atë të përshtatshme për shkrepje afatgjatë.
【Çfarë do të merrni】Do të merrni në të njëjtën kohë kamerë dixhitale 4K*1, lente kamera profesionale*1, mikrofon video*1, kartë SD 32 GB*1, çantë kamere portative*1. Dhe ne ofrojmë shërbim kthimi dhe shkëmbimi falas për 2 muaj. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me përdorimin e aparatit tuaj dixhital, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera dixhitale kompakte 4 MP 48K, Kamera fotografike kompakte 3,0 inç NBRO me lente me kënd të gjerë dhe kamerë dixhitale me zmadhim dixhital 16x”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kamera dixhitale 4MP Kamera kompakte 48K, Kamera kompakte NBRO 3,0 inç me foto ultra të qarta me lente me kënd të gjerë dhe kamerë dixhitale me zmadhim dixhital 16x
Kamera dixhitale 4MP Kamera kompakte 48K, Kamera kompakte NBRO 3,0 inç me foto ultra të qarta me lente me kënd të gjerë dhe kamerë dixhitale me zmadhim dixhital 16x

$199,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta