Kamera dixhitale NBD 4K 48 MP Kamera kompakte 3,0 inç me ekran ultra të pastër Kamera video e YouTube me lente me kënd të gjerë dhe kamerë dixhitale me zmadhim dixhital 16x

【4K Video & 48MP Image】Kamera dixhitale me video 4K dhe rezolucion fotografie 48MP, kamera e mbikëqyrjes video mbështet zmadhimin dixhital 16X, pauzë video, regjistrim gjatë karikimit, regjistrim në qark, shkrepje të vazhdueshme, regjistrim në heshtje, vetë-xhirim. Me çipin më të fundit të përmirësuar për të siguruar imazhin e kamerës me definicion më të lartë dhe më realist.
【Lentet profesionale të kamerës dhe pajisjet e radios】 Ne e kemi pajisur kamerën me një lente profesionale të ndashme me kënd të gjerë 52 mm me lente makro, kështu që kamera është e përsosur për të kapur me lehtësi horizonte të gjera dhe lentet makro kapin diversitetin e botës së vogël. Lentet makro ju lejojnë të kapni pamje të detajuara nga afër të bimëve dhe kafshëve të vogla. E pajisur me një mikrofon të jashtëm për audio video më të qartë.
【Kamera PC & Dalja HDMI】 Kamera mund të lidhet me kompjuterin nëpërmjet kabllit USB. Prandaj, mund të zgjidhni "Plus Storage Mode" për të transferuar skedarë në kompjuterin tuaj ose zgjidhni "PC Camera" për ta përdorur atë si një kamerë PC për të shijuar bisedën me video ose transmetim të drejtpërdrejtë. Nëse dëshironi të luani videon që është regjistruar, kamera dixhitale mbështet funksionin HDMI, mund të përdorni kabllon HDMI për t'u lidhur drejtpërdrejt me HDTV-në tuaj.
【Funksioni i ndalimit dhe regjistrimit gjatë karikimit】Kjo aparat fotografik dixhital 4K ka një funksion të shkëlqyer pauzë që ju lejon të vazhdoni të regjistroni në të njëjtin skedar pa rifilluar një të ri. Thjesht ndaloni ose rinisni regjistrimin duke shtypur butonin e ndezjes në kamerë. Kjo aparat fotografik dixhital për vlogging është i pajisur me një bateri litium-jon 1500 mAh dhe mbështet regjistrimin gjatë regjistrimit.
【Zgjedhja më e mirë për hobiistët】 Do të merrni një aparat fotografik dixhital 4K *1, një lente kamera profesionale *1, një mikrofon video *1, një kartë SD 32 GB *1, një çantë portative kamerash *1 në të njëjtën kohë. Ky aparat është i përsosur për përdoruesit e hyrjes dhe do të jetë një dhuratë fantastike për fillestarët. Kjo kamerë dixhitale për vlogging gjithashtu me ¼ fije standarde të trekëmbëshit (trekëmbëshi nuk përfshihet).

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera dixhitale NBD 4K 48 MP Kamera kompakte 3,0 inç me ekran ultra të pastër Kamera video e YouTube me lente me kënd të gjerë dhe kamerë dixhitale me zmadhim dixhital 16x”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kamera dixhitale NBD 4K 48 MP Kamera kompakte 3,0 inç me ekran ultra të pastër Kamera video e YouTube me lente me kënd të gjerë dhe kamerë dixhitale me zmadhim dixhital 16x
Kamera dixhitale NBD 4K 48 MP Kamera kompakte 3,0 inç me ekran ultra të pastër Kamera video e YouTube me lente me kënd të gjerë dhe kamerë dixhitale me zmadhim dixhital 16x

$196,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta