Nikon D3500 – Kamera dixhitale 24,2 MP VR (24,2 MP, 6000 x 4000 piksele, CMOS, Full HD, 365 g, E zezë)

$534,65

Kategori: tag:

Sensori i madh i d24,2 3500 megapiksel me format dx jep një nga fotot dhe videot më të plota HD
Gama e ndjeshmërisë shtrihet nga ISO 100 në 25
Video të plota HD me rrjedhshmëri dhe qartësi të jashtëzakonshme në kadencë maksimale prej 60p
Aplikacioni snapbridge për ios dhe android krijon një lidhje të përhershme midis kamerës suaj dhe smartphone/tabletit tuaj
Kit d3500 + af-p dx 18 – 55 vr

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera dixhitale Nikon D3500 – 24,2 MP VR (24,2 MP, 6000 x 4000 piksele, CMOS, Full HD, 365 g, E zezë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Nikon D3500 – Kamera dixhitale 24,2 MP VR (24,2 MP, 6000 x 4000 piksele, CMOS, Full HD, 365 g, E zezë)
Nikon D3500 – Kamera dixhitale 24,2 MP VR (24,2 MP, 6000 x 4000 piksele, CMOS, Full HD, 365 g, E zezë)

$534,65

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta