Fujifilm Instax Mini 9 – Kamera e menjëhershme, Kamera me film 1×10, Rozë

Kamera mini 9 dhe ngarkimi i 10 fotove të menjëhershme të përfshira
Thirrja e rregullimit të ndriçimit
Madhësia e fotografisë 54 x 86 mm
Madhësia e figurës 46 x 62 mm

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Fujifilm Instax Mini 9 – Kamera e menjëhershme, Kamera filmike 1×10, Rozë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Fujifilm Instax Mini 9 – Kamera e menjëhershme, Kamera me film 1×10, Rozë
Fujifilm Instax Mini 9 – Kamera e menjëhershme, Kamera me film 1×10, Rozë

$98,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta