Kamera e menjëhershme instax mini 40

Foto me madhësi të kartës së kreditit me cilësi të lartë
Pasqyrë e integruar dhe lente selfie
Lehtë për t'u përdorur me ekspozim automatik
Dizajn klasik dhe luksoz me thekse kromi premium dhe një përfundim me teksturë me cilësi të lartë
Gjatësia fokale: 60 milimetra
Lloji i lenteve: Kënd i gjerë

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Instax Mini 40 Instant Camera”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kamera e menjëhershme instax mini 40
Kamera e menjëhershme instax mini 40

$84,15

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta