Kamera dixhitale printomatike Kodak Printomatic - Printon me ngjyra të plota në letër fotografike 2" x 3" ZINK me memorie ngjitëse printimi (rozë) në çast (USB nuk përfshihet)

FOTOGRAFI GJITHA NË NJË: Kamera Printomatic point-and-shoot ofron një sensor të fuqishëm 5MP me një lente me kënd të gjerë 1:2 që ju lejon të printoni foto me cilësi të lartë në çast. Printomatic është zgjidhja ideale gjithëpërfshirëse për të kapur dhe lëshuar në çast printime të gjalla kudo që të jeni.
Shpejtë, e lehtë dhe argëtuese - me këtë pikë dhe shpejtësi të shkrepjes ju mund të bëni një foto të re ndërsa printoni fotografinë e mëparshme. Është gjithashtu i pajisur me një sensor drite që ndez automatikisht blicin në kushte me dritë të ulët.
Kamera Kodak Printomatic printon menjëherë foto të gjalla dhe me cilësi të lartë 2 x 3 inç. Kamera përdor letër fotografike Kodak Zinc, kështu që nuk kërkohen fishekë boje, tonerë ose film. Printimet e fotografive janë të qëndrueshme, rezistente ndaj ujit, rezistente ndaj grisjes, rezistente ndaj njollosjes dhe kanë një bazë ngjitëse
Dizajn simpatik, i disponueshëm në një larmi ngjyrash argëtuese dhe të theksuara. Dizajn kompakt që përshtatet në mënyrë të përkryer në xhepin e këmishës. Bëni të lehtë ndërsa ecni ditën dhe sigurohuni që të keni gjithmonë me vete Printomatic-in tuaj.
Kamera Printomatic Kodak është një produkt i lehtë për t'u përdorur. Kamera ka fole për të lidhur një gjerdan dhe ruan fotot në një kartë microSD.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera e printimit dixhital të çastit Kodak Printomatic – Printon me ngjyra të plota në letër fotografike ZINK 2 x 3 inç me memorie ngjitëse printimi (rozë) në çast (USB nuk përfshihet)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kamera dixhitale printomatike Kodak Printomatic - Printon me ngjyra të plota në letër fotografike 2" x 3" ZINK me memorie ngjitëse printimi (rozë) në çast (USB nuk përfshihet)
Kamera dixhitale printomatike Kodak Printomatic - Printon me ngjyra të plota në letër fotografike 2" x 3" ZINK me memorie ngjitëse printimi (rozë) në çast (USB nuk përfshihet)

$57,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta