Sony Cyber-Shot DSC-HX90 e zezë – Kamera kompakte 18 Mp

$679,00

Kategori: tag:

Kamera më e vogël në botë (ndër kamerat dixhitale kompakte me zmadhim optik 30x dhe shikues)
Regjistroni fotografi të qarta dhe me rezolucion të lartë, edhe në dritë të ulët, falë lenteve T Zeiss Vario-Sonnar me zmadhimin optik 30x dhe sensorin Exmor R 18.2 MP
Pamje elektronike OLED "Tru-Finder" e tërhequr me kontrast të lartë
Largoni turbullimin me stabilizimin inteligjent të imazhit me 5 boshte dhe analizën e kornizës
Ndani dhe merrni me lehtësi kamerën në distancë me funksionet WIFI / NFC

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Sony Cyber-Shot DSC-HX90 Black – Kamera kompakte 18 Mp”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Sony Cyber-Shot DSC-HX90 e zezë – Kamera kompakte 18 Mp
Sony Cyber-Shot DSC-HX90 e zezë – Kamera kompakte 18 Mp

$679,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta