Sony DSC-W830 – Kamera kompakte 20.1 Mp (ekran 2.7 inç, zmadhim optik 8x, stabilizues optik), argjend

$140,00

Kategori: tag:

Kamera kompakte me sensor 20.1 MP Super HAD CCD
Lente zmadhimi optik 8x dhe modaliteti video HD 720p
Fokusimi automatik dhe modaliteti i integruar i Partisë
Regjistroni imazhe panoramike me fshirje 360°

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera kompakte Sony DSC-W830 – 20.1 Mp (ekran 2.7 inç, zmadhim optik 8x, stabilizues optik), argjend”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Sony DSC-W830 – Kamera kompakte 20.1 Mp (ekran 2.7 inç, zmadhim optik 8x, stabilizues optik), argjend
Sony DSC-W830 – Kamera kompakte 20.1 Mp (ekran 2.7 inç, zmadhim optik 8x, stabilizues optik), argjend

$140,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta