Panasonic Lumix DC-FZ82 – Kamera urë 18.1 MP (Zmadhim 60X, lente 2.8-5.9 mm F20-1200, Teknologji DFD, 4K, WIFI), Ngjyra e zezë

Kamera kompakte e avancuar, e çuar në një nivel tjetër: një "gjithëpërfshirëse" e vërtetë, marrja e imazheve me cilësi të lartë në mjedise dinamike dhe me lëvizje të shpejtë bëhet e lehtë me këtë kamerë, thjesht bëni një video 4K me 30 korniza për sekondë dhe ruani imazhin tuaj të preferuar në rezolucion të lartë
Perspektiva në detaje: Këndi i gjerë 20 mm ju lejon të fotografoni peizazhe mahnitëse në imazhe panoramike. Nëse dëshironi më shumë detaje, mund të përdorni zmadhimin e fuqishëm 60x për të kapur momente që nuk janë parë më parë
Rijetoni aventurat tuaja: modaliteti i videos 4K arrin 4 herë më shumë se rezolucioni i Full HD. Cilësi e jashtëzakonshme për të kapur jetën tuaj me ritme të shpejta dhe skenat më emocionuese
Fotoja më e mirë edhe natën: kur perëndon dielli, qyteti i ri zgjohet dhe e kthen natën në ditë. Regjistroni rininë dinamike dhe të gjallë, ose horizontin e qytetit në kohën më të mirë të ditës. Cilësi e shkëlqyer e imazhit edhe në kushte me dritë të ulët
Shkrepni tani, fokusohuni më vonë: zgjidhni zonën në fokus pasi të keni bërë fotografinë, kapni imazhin në vend për ta ruajtur siç preferoni më vonë, një përvojë krejtësisht e re fotografike që ofron liri më të madhe krijuese
Plot karakteristika: trup kompakt, lente 20-1200 mm f2.8-5.9, sensor MOS 18.1 MP, shikues me 1.170.000 pika dhe ekran LCD me prekje 1.04.000 pika, fokus postimi dhe WiFi, foto 4K dhe shpejtësia e dritës AF me teknologjinë DFD dhe video 4K (3840 x 2160 30p/25p maksimumi 15 minuta)

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Panasonic Lumix DC-FZ82 – Kamera urë 18.1 MP (Zoom 60X, lente 2.8-5.9 mm F20-1200, teknologji DFD, 4K, WIFI), E zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Panasonic Lumix DC-FZ82 – Kamera urë 18.1 MP (Zmadhim 60X, lente 2.8-5.9 mm F20-1200, Teknologji DFD, 4K, WIFI), Ngjyra e zezë
Panasonic Lumix DC-FZ82 – Kamera urë 18.1 MP (Zmadhim 60X, lente 2.8-5.9 mm F20-1200, Teknologji DFD, 4K, WIFI), Ngjyra e zezë

$303,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta