Kamera të lira SLR, Kamera SLR, Ekran LCD 1080 inç 2.4P me definicion ultra të lartë, zmadhim dixhital 16 herë, Kamera kundër tundjes e përshtatshme për fillestarët

📸【Kamera SLR kundër tundjes 1080P】: Kamera mund të plotësojë nevoja të ndryshme fotografike duke lidhur lente të ndryshme. Mund ta montoni kamerën në një trekëmbësh. Veshja antireflektuese me shumë shtresa mund të zvogëlojë shkëlqimin dhe fantazmat. Mund të përdorni gjithashtu zmadhimin dixhital për të zmadhuar imazhet ose videot. Shumë i përshtatshëm për tingull të qartë dhe imazh të qartë.
📸【Teknologjia Bërthamë】: Kamera dixhitale ka një sensor CMOS 16 megapiksel, lente infra të kuqe dhe një ekran LCD Tft 2,4 inç 320 x 240 pixel. Modaliteti Selfie: Joaktiv, Selfie me vonesë 3 sekonda, Selfie me vonesë 10 sekonda, Regjistrim i vazhdueshëm, Mbrojtësi i ekranit: Joaktiv, 1 minutë. S / 3 minuta / 5 minuta, mbyllja automatike: fikur, një minutë, 3 minuta, 5 minuta. Efekti është i dukshëm dhe ju sjell një përvojë të ndryshme.
📸【Parametrat e kamerës】:Kamera DSLR ka funksionin e fikjes automatike. Përdorni paketën e baterive litium ose 4 bateri AA (bateritë nuk përfshihen), zmadhimi dixhital 16x, funksioni i kamerës në internet. Gjuhët: Anglisht, Kineze e thjeshtuar, Kineze tradicionale, frëngjisht, holandisht, spanjisht, italisht, portugalisht, me funksion të fikjes automatike. Funksionohet me bateri litiumi ose 4 bateri AA (bateria nuk disponohet), zmadhimi dixhital 16x dhe funksioni i kamerës së internetit.
📸【Parametrat e formatit të videos】:Formati i videos së kamerës kundër tundjes HD: avi, rezolucioni i videos: 1920 x 1080, 1280 x 720/640 x 480, formati i fotos: Jpeg, rezolucion fotografie: 16 m ( 4032 x 3024), 12 m 4000 x 30000) / 5 m ( x 194) / 3 m (20 m) 48 * 1536) / 1 m (1024 * 768) / VGA (640 * 480). Tingulli: diafragma, fuqia, bip, volumi.
📸【E thjeshtë për t'u mbajtur】:Kamera e fotografive është e pajisur me një rrip aparati, kështu që mund ta merrni me vete kur jeni me pushime ose kur udhëtoni. Madhësia e lëvizshme lejon fëmijën ose të rriturin tuaj të vendosë lehtësisht rripin e qafës për të parandaluar rënien aksidentale. Kur bateria është plotësisht e ngarkuar. Mund të regjistroni video gjatë karikimit. Në këtë rast, mund të regjistroni si të doni pa u shqetësuar se mos i mbaron bateria.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kamera të lira SLR, Kamera SLR, Ekran LCD 1080P 2.4 inç me definicion ultra të lartë 16 herë zmadhim dixhital, kamera kundër tundjes e përshtatshme për fillestarët”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kamera të lira SLR, Kamera SLR, Ekran LCD 1080 inç 2.4P me definicion ultra të lartë, zmadhim dixhital 16 herë, Kamera kundër tundjes e përshtatshme për fillestarët
Kamera të lira SLR, Kamera SLR, Ekran LCD 1080 inç 2.4P me definicion ultra të lartë, zmadhim dixhital 16 herë, Kamera kundër tundjes e përshtatshme për fillestarët

$46,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta