Ofertat e teknologjisë

Logitech Slim Folio Case me tastierë të integruar me valë për iPad të gjeneratës së 7-të, Modeli: A2197, A2200, A2198, A2270, A2428, A2429, A2430, Shtrirja QWERTY spanjolle, gri

$74,99

Shkrimi i rehatshëm me çelësa me distancë të mirë – Shijoni fleksibilitet dhe rehati për orë të tëra të shkrimit, me çelësa të mëdhenj të vendosur bujarisht nga skaji në skaj për t'i dhënë duarve hapësirë
Rreshti i plotë i tasteve kyçe të iOS – Përmirësoni produktivitetin tuaj me çelësat kryesorë për kontrollin me një prekje të medias, volumit, ndriçimit të ekranit të iPad dhe më shumë
Jetëgjatësia e baterisë katërvjeçare – Falë sistemit inteligjent të menaxhimit të energjisë, Slim Folio mund të përdoret për 4 vjet pa nevojën e zëvendësimit të baterive (llogaritur bazuar në 2 orë përdorim ditor)
Lidhshmëria me energji të ulët Bluetooth - Slim Folio përdor një lidhje të avancuar, të besueshme dhe efikase me valë Bluetooth LE
Dy kënde për të shkruar dhe për të vizatuar – Slim Folio siguron iPad në një kënd për të shkruar ose për të vizatuar dhe qëndron fort në çdo sipërfaqe, nga një tavolinë deri te gjunjët tuaj
Dizajn kompakt dhe i lehtë – Dizajni kompakt dhe i lehtë i Slim Folio e bën të lehtë përdorimin dhe bartjen
Mbrojtje kundër goditjeve, gërvishtjeve dhe spërkatjeve - Slim Folio mbështjell me kujdes iPad tuaj për të ofruar mbrojtje të plotë; Brenda, një kornizë e lehtë dhe modul tastierë ofrojnë integritet strukturor pa shtuar peshë në iPad

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kallën e hollë Logitech me tastierë të integruar me valë për gjeneratën e 7-të iPad, Modeli: A2197, A2200, A2198, A2270, A2428, A2429, A2430, Shtrirja QWERTY spanjolle, gri”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Logitech Slim Folio Case me tastierë të integruar me valë për iPad të gjeneratës së 7-të, Modeli: A2197, A2200, A2198, A2270, A2428, A2429, A2430, Shtrirja QWERTY spanjolle, gri
Logitech Slim Folio Case me tastierë të integruar me valë për iPad të gjeneratës së 7-të, Modeli: A2197, A2200, A2198, A2270, A2428, A2429, A2430, Shtrirja QWERTY spanjolle, gri

$74,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta