Kasë miliardëshe për lexuesin elektronik të gjeneratës së 11-të të Kindle Paperwhite (6.8 inç, 2021) dhe Kindle Paperwhite Signature Edition, me pushim dore dhe autowake/gjumë, Prince dhe Fox

Projektuar ekskluzivisht për versionin 6.8 inç Kindle Paperwhite dhe Kindle Paperwhite Signature Edition (Gjenerata e 11-të, Publikimi 2021). Nuk zbatohet për asnjë pajisje tjetër Kindle të gjeneratës së vjetër
Rrip dore i integruar. Pavarësisht nëse përdorni dorën e majtë apo të djathtë, nëse jeni shtrirë, në këmbë, jashtë apo në shtëpi, nuk keni pse të shqetësoheni se kutia do të bjerë kur e mbani me njërën dorë.
Ndizeni dhe fikeni si një libër për të zgjuar Kindle Paperwhite ose për ta vënë në gjumë
🎄 Këllëf mbrojtës inteligjent i hollë dhe i lehtë, me polikarbonat të fortë të cilësisë së lartë dhe poliuretani të qëndrueshëm, nuk shton masë. Një shumëllojshmëri modelesh moderne dhe të ndritshme janë në dispozicion
🎄 Brendësia e butë përshtatet në mënyrë të përkryer me pajisjet tuaja. Dizajni i këndit të trashë redukton në mënyrë efektive dëmtimin e shkaktuar nga rëniet dhe goditjet aksidentale dhe parandalon gërvishtjet dhe konsumimin.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kasë miliardë për lexuesin elektronik të gjeneratës së 11-të të Kindle Paperwhite (6.8 inç, 2021) dhe Kindle Paperwhite Signature Edition, me pushim dore dhe zgjim/gjum automatik, Prince dhe Fox”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kasë miliardëshe për lexuesin elektronik të gjeneratës së 11-të të Kindle Paperwhite (6.8 inç, 2021) dhe Kindle Paperwhite Signature Edition, me pushim dore dhe autowake/gjumë, Prince dhe Fox
Kasë miliardëshe për lexuesin elektronik të gjeneratës së 11-të të Kindle Paperwhite (6.8 inç, 2021) dhe Kindle Paperwhite Signature Edition, me pushim dore dhe autowake/gjumë, Prince dhe Fox

$19,85

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta