Keenetic Runner 4g (KN-2210-01DE) N300 – router me valë 4G (4 porte, mbështet karta SIM LTE/4G/3G për Wi-Fi, ndërfaqe shumëgjuhëshe përdoruesi duke përfshirë kutinë spanjolle, gjermane)

Internet i besueshëm pothuajse kudo
Për të gjitha kartat SIM LTE / 4G / 3G
E përputhshme me antenën Qualcomm 4G dhe 4G
Mjete të forta për kërcënimet kibernetike dhe sigurinë e fëmijëve
Aplikacion i lehtë për t’u përdorur

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Keenetic Runner 4g (KN-2210-01DE) N300 – router me valë 4G (4 porte, mbështet karta SIM LTE/4G/3G për Wi-Fi, ndërfaqe shumëgjuhëshe përdoruesi duke përfshirë kutinë spanjolle, gjermane)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Keenetic Runner 4g (KN-2210-01DE) N300 – router me valë 4G (4 porte, mbështet karta SIM LTE/4G/3G për Wi-Fi, ndërfaqe shumëgjuhëshe përdoruesi duke përfshirë kutinë spanjolle, gjermane)
Keenetic Runner 4g (KN-2210-01DE) N300 – router me valë 4G (4 porte, mbështet karta SIM LTE/4G/3G për Wi-Fi, ndërfaqe shumëgjuhëshe përdoruesi duke përfshirë kutinë spanjolle, gjermane)

$83,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta