Kindle Paperwhite 1 2 3 [Versionet 2012 / Versionet 2013 / Versionet 2015] me funksionin e rripit të dorës për Amazon Kindle Paperwhite Before 2018 E-Reader

$13,15

PATAKTUESHMËRIA: Projektuar posaçërisht me Auto Wake/Sleep për Amazon Kindle Paperwhite 1 2 3 [Versionet 2012 / Versionet 2013 / Versionet 2015], për Amazon Kindle Paperwhite para E-Reader 2018.
PAMJE LËKURË - Kutia e eReader është bërë prej lëkure sintetike të qëndrueshme në një brendshme të butë për t'u mbrojtur nga goditjet, rënia, rënia, gërvishtjet dhe goditjet.
DIZAJNI SMART: funksioni i rripit të dorës
MBYLLJA MAGNETIKE - Magnetët e fortë mbyllin kapakun mbrojtës për ta mbajtur e-librin fort në vend dhe të mbrojtur
SHËRBIM PA Brengë: Të gjitha produktet janë produkte me cilësi të lartë, ne jemi të përkushtuar për shërbimin më të mirë, ju lutemi të jeni të sigurt për të blerë, nëse keni ndonjë problem me produktin tonë, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni. Ekipi ynë i pas shitjes do t'ju kontaktojë dhe do t'ju zgjidhë problemet tuaja në kohën e duhur. Kënaqësia 100% është e garantuar.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kindle Paperwhite 1 2 3 [2012 Releases / 2013 Releases / 2015 Releases] me funksionin e rripit të dorës për Amazon Kindle Paperwhite Before 2018 E-Reader”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kindle Paperwhite 1 2 3 [Versionet 2012 / Versionet 2013 / Versionet 2015] me funksionin e rripit të dorës për Amazon Kindle Paperwhite Before 2018 E-Reader
Kindle Paperwhite 1 2 3 [Versionet 2012 / Versionet 2013 / Versionet 2015] me funksionin e rripit të dorës për Amazon Kindle Paperwhite Before 2018 E-Reader

$13,15

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta