Paketa Kobo Elipsa, eReader, ekran me prekje kundër shkëlqimit 10,3”, funksion shënimesh në libra elektronikë, paketa përfshin stilolapsin dhe mbulesën e gjumit, ndriçimin e rregullueshëm, teknologjinë e bojës Carta E, memorie 32 GB, e zezë

PAKETA THEMELORE E LEXIMIT DHE TË SHKRUARIT Përfshin Kobo Elipsa eReader, Kobo Stylus dhe SleepCover. Kobo Stylus ju lejon të shkruani drejtpërdrejt në faqe, si një stilolaps në letër. SleepCover është krijuar për të qëndruar në lartësinë e përsosur për të shkruar dhe lexuar dhe e vë në gjumë eReader-in tuaj kur e mbyllni.
BËNI SHËNIME NË LIBRAT DHE DOKUMENTET TUAJA Kobo Elipsa e bën të lehtë leximin dhe shënimin e librave, eseve ose letrave jofiction. Nënvizoni, rrethoni ose nënvizoni me stilolapsin Kobo. Kur ju vjen një ide, shkruajeni në margjina. Vendosni vulën tuaj në çdo eBook dhe PDF* dhe ruani, organizoni dhe gjeni lehtësisht të gjitha shënimet tuaja.
KUNDËR Shkëlqim DHE RREGULLUESHMËRIM Ekrani ynë më i madh (10,3”) me prekje kundër shkëlqimit është i pari me teknologjinë Carta 1200 E Ink, e cila shfaq përmbajtjen më shpejt dhe mundëson gjithashtu rrotullime më të shpejta të faqeve. Mund ta rregulloni ndriçimin me ComfortLight për të lexuar dhe shkruar gjatë natës, ose të provoni modalitetin e natës me tekst të bardhë në të zezë.
32 GB RUAJTJE Me 32 GB hapësirë ​​ruajtëse, do të jeni në gjendje të mbani shumë më tepër sesa mund të përballojë çanta juaj e librave. Dhe kur dëshironi një pushim, thjesht mbyllni SleepCover për të mbrojtur Kobo Elipsa dhe vendoseni në modalitetin e fjetjes. Ky eReader është libri, fletorja dhe rafti juaj përnjëherë.
IMPORTO DHE EKSPORT ME MBËSHTETJEN DROPBOX Importoni me lehtësi dokumente dhe eksportoni fletoret tuaja në llojin e skedarit që keni zgjedhur për t'i ndarë ato me kolegët tuaj ose këdo që ju zgjidhni. Krijoni fletore më praktike dhe efikase.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Paketa Kobo Elipsa, eReader, Ekran me prekje kundër shkëlqimit 10,3”, Funksioni i shënimeve në libra elektronikë, paketa përfshin stilolapsin dhe mbulesën e gjumit, ndriçimin e rregullueshëm, teknologjinë e bojës Carta E, memorien 32 GB, e zezë

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Paketa Kobo Elipsa, eReader, ekran me prekje kundër shkëlqimit 10,3”, funksion shënimesh në libra elektronikë, paketa përfshin stilolapsin dhe mbulesën e gjumit, ndriçimin e rregullueshëm, teknologjinë e bojës Carta E, memorie 32 GB, e zezë
Paketa Kobo Elipsa, eReader, ekran me prekje kundër shkëlqimit 10,3”, funksion shënimesh në libra elektronikë, paketa përfshin stilolapsin dhe mbulesën e gjumit, ndriçimin e rregullueshëm, teknologjinë e bojës Carta E, memorie 32 GB, e zezë

$399,90

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta