Kobo Nia | e-lexues | Ekran me prekje 6” kundër shkëlqimit | Temperatura e rregullueshme e ngjyrave dhe ndriçimi | libra elektronikë | WiFi | 8 GB hapësirë ​​ruajtëse | Shkronja E Teknologjia e Bojës | E zezë

$99,99

NDRIÇIM I RREGULLTSHËM ME KOFORTINË Shijoni leximin gjatë natës me funksionin e integruar të ndriçimit të rregullueshëm ComfortLight. Kur një histori ju mban zgjuar deri vonë, zbehni ndriçimin në eReader-in tuaj dhe lexoni rehat në shtrat.
EKRAN KUNDËR SHKELBIMIT TË PREKUT Lexoni në diell në një ekran me prekje kundër shkëlqimit 6 inç. Ndryshe nga tableti ose smartfoni juaj, ky eReader ka një ekran kundër shkëlqimit, që do të thotë se mund ta lexoni në rrezet e diellit direkte si një libër i printuar.
KURSENI DERI DERI 6000 LIBRA Me 8 GB hapësirë ​​ruajtëse, mund të mbani gjithmonë me vete të gjithë koleksionin tuaj të librave. Kërko mbi 6 milionë tituj me dyqanin e integruar Kobo Rakuten eBook.
NJË EKSPERIENCE LEXIMI I PERSONALIZUAR Veçoritë e personalizueshme lehtësisht ju ndihmojnë të shijoni leximin ashtu siç ju pëlqen. Zgjidhni nga mbi 50 madhësi dhe 12 fonte. Me margjina të rregullueshme, aftësinë për të theksuar pasazhe, për të shkruar shënime dhe një fjalor të integruar për akses të menjëhershëm, mundësitë janë të pafundme.
BATERIA GJATE QË GJATJESË Kobo Nia eReader ka një bateri që zgjat me javë*, kështu që ju mund të lexoni dhe lexoni pa pushim derisa të mbarojë bateria. *Në varësi të përdorimit individual

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kobo Nia | e-lexues | Ekran me prekje 6” kundër shkëlqimit | Temperatura e rregullueshme e ngjyrave dhe ndriçimi | libra elektronikë | WiFi | 8 GB hapësirë ​​ruajtëse | Shkronja E Teknologjia e Bojës | E zeze"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kobo Nia | e-lexues | Ekran me prekje 6” kundër shkëlqimit | Temperatura e rregullueshme e ngjyrave dhe ndriçimi | libra elektronikë | WiFi | 8 GB hapësirë ​​ruajtëse | Shkronja E Teknologjia e Bojës | E zezë
Kobo Nia | e-lexues | Ekran me prekje 6” kundër shkëlqimit | Temperatura e rregullueshme e ngjyrave dhe ndriçimi | libra elektronikë | WiFi | 8 GB hapësirë ​​ruajtëse | Shkronja E Teknologjia e Bojës | E zezë

$99,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta