8 pc Komplet me kaçavida elektriciste profesionale VDE 1000V me izolim, pozidrive, phillips, flat dhe Finder. Këshilla magnetike. Mjet organizator për DIY dhe seminar

$18,99

Kategori: tag:

PËRMBAJTJA: kuti organizatori me 7 kaçavida të izoluara + 1 gjetës shtyllash (3 fletë, 4 të sheshta, 1 gjetës shtyllash)
SIGURIA: Të gjitha mjetet janë të izoluara me një tub gome në bosht, i certifikuar GS siguron standardet e punës të sigurta 1000 volt dhe plotëson standardet e sigurisë VDE.
MAGNETIZUAR - Maja të magnetizuara për trajtimin e lehtë të vidave dhe parandalon rënien
ERGONOMIKE: Të gjithë kaçavidat ofrojnë një kapje shumë të mirë falë dorezave të tyre që nuk rrëshqasin. Elementët plastikë të kuq janë tepër të butë për të parandaluar rrëshqitjen e duarve ose të kaçavidës.
I FORTË: Çeliku CR-V i trajtuar me nxehtësi, duke ofruar forcë dhe qëndrueshmëri superiore

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Set kaçavidash elektricistësh profesional 8 pc VDE 1000V, pozidrive, phillips, flat dhe Finder. Këshilla magnetike. Rasti i organizatorit të veglave për DIY dhe punëtori”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

8 pc Komplet me kaçavida elektriciste profesionale VDE 1000V me izolim, pozidrive, phillips, flat dhe Finder. Këshilla magnetike. Mjet organizator për DIY dhe seminar
8 pc Komplet me kaçavida elektriciste profesionale VDE 1000V me izolim, pozidrive, phillips, flat dhe Finder. Këshilla magnetike. Mjet organizator për DIY dhe seminar

$18,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta