GORGECRAFT Set me 88 albume filmash fotografish 2" x 3" për printerin e menjëhershëm zip me kamerë mini Polaroid, me ngjyra të përziera

E përputhshme me: Filmi me kamerë të menjëhershme të marrë nga Fujifilm Instax Mini 7s 8 8+ 9 25 26 50s 70 90/Fujifilm Instax SP 1/Polaroid PIC-300P/Polaroid Z2300/LG PD 233/LG239/PDa.
❤ [Set i albumeve për filma]: 1 x 128 mini-album xhepi, korniza tavoline (5 copë), korniza me ngjyra të varura në mur (20 copë), kufij ngjitës dekorativë shumëngjyrësh (40 copë), kapëse druri (20 copë) dhe litar kërpi (2 copë), e pasur dhe praktike.
I LEHTË DHE TË QËNDRUESHËM - Mbulesa prej lëkure artificiale e fortë, xhepat e brendshëm të pastër PVC e bëjnë atë elegant. Të lehta dhe të qëndrueshme. të cilat mund t'i japin një mbrojtje të plotë filmit tuaj.
Dizajn modern dhe praktik: dizajn premium modern dhe luksoz, mjeshtëri praktike dhe e hollë, kombinon prakticitetin me modën popullore.
❤[Dhuratë e shkëlqyer]: Magazinimi i përditshëm i fotografive, Libri i të ftuarve në dasmë, përvjetori, Dhurata të personalizuara, Dita e Shën Valentinit, Dita e Nënës, Dita e Babait, Baby Shower, Ditëlindja, Krishtlindjet, Regjistrimi i Udhëtimit.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Set GORGECRAFT me 88 albume letre fotografike 2 x 3 inç për printerin e menjëhershëm të kamerës mini-zip Polaroid, me ngjyra të përziera”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

GORGECRAFT Set me 88 albume filmash fotografish 2" x 3" për printerin e menjëhershëm zip me kamerë mini Polaroid, me ngjyra të përziera
GORGECRAFT Set me 88 albume filmash fotografish 2" x 3" për printerin e menjëhershëm zip me kamerë mini Polaroid, me ngjyra të përziera

$26,59

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta