Kompleti aksesor i kamerës instax mini 11 - rozë

Kompleti i përshtatshëm aksesor
Rasti i kamerës me rrip të rregullueshëm mbi supe
Album fotografik kompakt me rrip kopertine
Pako me 10 kartolina fotografish me spango për t'u varur
Projektuar ekskluzivisht për kamerën mini 11

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kit aksesor i kamerës instax mini 11, rozë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kompleti aksesor i kamerës instax mini 11 - rozë
Kompleti aksesor i kamerës instax mini 11 - rozë

$24,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta