Ofertat e teknologjisë

[2 copë] Kufje 3,5 mm, kufje sportive me mikrofon dhe kontroll të volumit, rezistente ndaj djersës, izolues zhurmash, bas i fuqishëm, i pajtueshëm me iPhone, Huawei, Android, PC etj.

$9,99

Kategori: tag:

[Mikrofoni i integruar dhe telekomanda]: Mikrofoni i integruar transmeton zë me qartësi të lartë për bisedë të qetë. Dizajni i butonit në kabllo ju lejon të merrni telefonata pa duar ndërsa dëgjoni muzikë përmes butonit shumëfunksional pa qasje në pajisjen tuaj.
[Tingull me performancë të lartë]: Njësia e integruar e filmit dhe audios kundër dridhjeve, me ndjeshmëri më të lartë dhe efekt reduktimi të zhurmës se kufjet tradicionale, dhe cilësi e mirë e zërit mund të arrihet edhe me pajisje të zakonshme.
[Përputhshmëria e gjerë]: Kufjet janë gjerësisht të pajtueshme me iPhone SE/6/6s/6Plus/6sPlus/5/5/5c/5s, iPad Mini, iPad Air, iPod touch 5, iPod Nano 7, Samsung Galaxy, telefonat inteligjentë dhe tabletët i pajtueshëm me pajisjet Android, Windows dhe të gjitha pajisjet e njohura muzikore me fole kufjesh.
[Dizajni Ergonomik]: Kufja është projektuar duke kombinuar informacionin statistikor të të dhënave, pra kufja e brendshme me diametër 6 mm dhe kënd animi 60° është shumë e përshtatshme për formën e veshit dhe nuk bie. Mikrofoni i integruar ju lejon t'u përgjigjeni telefonatave dhe të dëgjoni ose ndaloni muzikën sipas vullnetit tuaj, gjë që është veçanërisht e dobishme kur përgatitni vaktet ose vraponi.
[Shërbimi dhe Garancia] Ky produkt është i garantuar për një vit. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni në kohë, ne do ta zgjidhim problemin për ju sa më shpejt të jetë e mundur.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufje [2 Copë] 3,5 mm, Kufje sportive me mikrofon dhe kontroll të volumit, rezistente ndaj djersës, izolues zhurmash, bas të fuqishëm, të përputhshëm me iPhone, Huawei, Android, PC, etj.

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

[2 copë] Kufje 3,5 mm, kufje sportive me mikrofon dhe kontroll të volumit, rezistente ndaj djersës, izolues zhurmash, bas i fuqishëm, i pajtueshëm me iPhone, Huawei, Android, PC etj.
[2 copë] Kufje 3,5 mm, kufje sportive me mikrofon dhe kontroll të volumit, rezistente ndaj djersës, izolues zhurmash, bas i fuqishëm, i pajtueshëm me iPhone, Huawei, Android, PC etj.

$9,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta