Ofertat e teknologjisë

[2 Copë] Kufje, kufje 3,5 mm, kufje për anulimin e zhurmës në vesh me mikrofon dhe kontroll të volumit, të përshtatshme për sporte, për iPhone, iPad, Huawei, Xiaomi, Android, PC, MP4

$7,99

Kategori: tag:

[Efekti i zërit me cilësi të lartë]: Kjo kufje stereo ju lejon të keni një bisedë ndërkohë që vazhdoni të bëni gjëra të tjera, të tilla si të dëgjoni muzikë ose të dëgjoni muzikë në lëvizje; pjesa e jashtme është prej metali, tingulli është i qartë dhe i qartë, dhe basi stereo është i fortë dhe i fuqishëm. thellësia, dhe për shkak të reduktimit pasiv të zhurmës, ka një efekt të mirë si për të dëgjuar ashtu edhe për të folur.
[Kontrolli i linjës]: Mund të klikoni kontrolluesin e kufjeve për t'iu përgjigjur thirrjes, të luani/ndërpreni muzikën/klikoni dy herë për të kaluar te kënga tjetër/përfundimi i telefonatës dhe kufjet mund të klikojnë tre herë për të shkuar te kënga e mëparshme.
[Përputhshmëria e gjerë]: Kufjet janë gjerësisht të pajtueshme me iPhone SE/6/6s/6Plus/6sPlus/5/5/5c/5s, iPad Mini, iPad Air, iPod touch 5, iPod Nano 7, Samsung Galaxy, telefonat inteligjentë dhe tabletët i pajtueshëm me pajisjet Android, Windows dhe të gjitha pajisjet e njohura muzikore me fole kufjesh.
[Dizajn ergonomik]: Kufjet tepër të lehta në vesh, për shkak të dizajnit të tyre ergonomik (në vesh), janë shumë të lehta për t'u veshur, të rehatshme dhe të qëndrueshme dhe përshtaten mirë në vesh pa rrëshqitur.
[Shërbimi dhe Garancia]: Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni në kohë, ne do ta zgjidhim atë për ju sa më shpejt të jetë e mundur.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufje [2 copë], kufje 3,5 mm, kufje për anulimin e zhurmës në vesh me mikrofon dhe kontroll të volumit, të përshtatshme për sport, për iPhone, iPad, Huawei, Xiaomi, Android, PC, MP4”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

[2 Copë] Kufje, kufje 3,5 mm, kufje për anulimin e zhurmës në vesh me mikrofon dhe kontroll të volumit, të përshtatshme për sporte, për iPhone, iPad, Huawei, Xiaomi, Android, PC, MP4
[2 Copë] Kufje, kufje 3,5 mm, kufje për anulimin e zhurmës në vesh me mikrofon dhe kontroll të volumit, të përshtatshme për sporte, për iPhone, iPad, Huawei, Xiaomi, Android, PC, MP4

$7,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta