Ofertat e teknologjisë

Kufje 2 në 1 iPhone dhe përshtatës karikimi 【Apple MFi Certified】 Lidhës Lightning me përshtatës audio ndihmës 3,5 mm të pajtueshëm me iPhone 13/12/11/XS/XR/X/8/7 dhe të gjitha sistemet iOS

$8,99

Kategori: tag:

Apple MFi Certifikuar Plotësisht i pajtueshëm: Përshtatës i folesë së kufjeve Lightning në 3,5 mm me Chipset zyrtar të certifikuar MFi për të gjitha kufjet 3,5 mm, altoparlantët dhe kabllon AUX 3,5 mm, i pajtueshëm me iPhone 13/13 Pro/13 Pro Max/13 Mini/12 Pro Max/12 Pro/12 Mini/12/11 Pro Max/11 Pro/11/XR/XS/X/8 Plus/8/7/7+/6S/5.
Karikimi + Audio: Përshtatësi i audios së kufjeve mbështet karikimin e telefonit tuaj ndërsa shijoni muzikë,
Cilësia e zërit pa humbje: Përshtatës i kufjeve dhe mbështet dalje pa humbje deri në 24 bit 48 kHz. Efikasitet i lartë i transmetimit dhe sinjal i qëndrueshëm. Mbroni sinjalet audio nga ndërhyrja dhe mbani transmetim të qëndrueshëm audio pa vonesa. Dhe mbështet telekomandën në internet, të tilla si volumin +/-, këngën tjetër ose të mëparshme. Është më i përshtatshëm për të kontrolluar listën e luajtjes së muzikës përmes telekomandës së kufjeve.
I fortë dhe i qëndrueshëm: Përshtatësi i kufjeve iPhone aux është bërë nga materiali ABS + TPE dhe ka kaluar më shumë se 20000 prova përkuljeje. Rrit kohën e përdorimit pa shtuar peshë, duke siguruar cilësinë më të mirë të zërit.
Shërbimi dhe Garancia: Ne ofrojmë 12 muaj garanci falas dhe mbështetje teknike. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni, ne do t'ju përgjigjemi brenda 24 orëve dhe do t'ju ofrojmë zgjidhjen perfekte. Presim me padurim vizitën tuaj. (Shënim: Produkti nuk mbështet mikrofonin dhe iPhone SE)

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “2 në 1 kufje iPhone dhe përshtatës karikimi 【Apple MFi Certified】 Lidhës Lightning me përshtatës audio ndihmës Jack 3,5 mm i pajtueshëm me iPhone 13/12/11/XS/XR/X/8/ 7 dhe të gjitha sistemet iOS ”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Kufje 2 në 1 iPhone dhe përshtatës karikimi 【Apple MFi Certified】 Lidhës Lightning me përshtatës audio ndihmës 3,5 mm të pajtueshëm me iPhone 13/12/11/XS/XR/X/8/7 dhe të gjitha sistemet iOS
Kufje 2 në 1 iPhone dhe përshtatës karikimi 【Apple MFi Certified】 Lidhës Lightning me përshtatës audio ndihmës 3,5 mm të pajtueshëm me iPhone 13/12/11/XS/XR/X/8/7 dhe të gjitha sistemet iOS

$8,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta