Në kufjet e veshit, kufjet Blukar me mikrofon dhe kabllo Kontrolli i volumit stereo i zhurmës komod i zvogëlimit të zhurmës për Galaxy, Huawei dhe të gjitha pajisjet e kufjeve 3.5 mm

$8,49

Kategori: tag:

Cilësi e shkëlqyeshme dhe e pastër e tingullit: Përdorimi i teknologjisë së përparuar dhe pajisjeve të nivelit të lartë, altoparlantëve të integruar me performancë të lartë, mund të zgjerojë gamën e frekuencës, të zvogëlojë shtrembërimin, të sigurojë performancë të lartë dhe të eliminojë bllokun e reduktimit të zhurmës nga zhurma e ambientit, për ta bërë tingullin më të qartë dhe më realiste.
Komoditeti dhe Stabiliteti: Dizajni i rehatshëm brenda veshit është i dizajnuar në mënyrë ergonomike dhe mund të parandalojë që kufjet të bien lehtësisht; tapat e veshit të butë silikoni ju bëjnë të ndiheni rehat duke mbajtur kufje për një kohë të gjatë, tapat e veshit të katër madhësive (XS/S/M/L) mund të jenë sipas nevojave tuaja Mund të zëvendësohen sipas dëshirës, ​​duke siguruar një përshtatje të fortë dhe rehati të qëndrueshme.
Kontrolli shumëfunksional: Ka një mikrofon të integruar për një përvojë tingulli me definicion të lartë; Butoni me shumë funksione në kabllo ka funksione të përshtatshme dhe të plota kontrolli. Pavarësisht nëse i përgjigjeni një telefonate ose rregulloni volumin, luajtjen e muzikës dhe ndaloni, mund ta kontrolloni atë në linjë me butona.
Materiali i qëndrueshëm: Është bërë nga materiali metalik, i cili është më i fortë dhe më i qëndrueshëm; Kablloja fleksibël dhe fleksibël e përforcuar me gomë 120 cm mund t'i rezistojë tërheqjeve të dhunshme. Në të njëjtën kohë, ka një kapëse fiksuese që mund të ngjitet sipas dëshirës në rroba ose çanta shpine, e cila është e përshtatshme dhe e qëndrueshme.
Përputhshmëri e gjerë: Funksionon mirë për Phone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 5 / 5c / 5s, iPad Mini, iPad Air, iPod touch 5, iPod Nano 7, Galaxy, telefonat inteligjentë dhe tabletët Android, pajisjet Windows dhe pajisje të tjera i pajisur me fole kufjesh 3,5 mm.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufjet në vesh, kufje Blukar me mikrofon dhe kontroll të rehatshëm të zhurmës me kabllo stereo për reduktimin e zhurmës për Galaxy, Huawei dhe të gjitha pajisjet e kufjeve 3.5 mm”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Në kufjet e veshit, kufjet Blukar me mikrofon dhe kabllo Kontrolli i volumit stereo i zhurmës komod i zvogëlimit të zhurmës për Galaxy, Huawei dhe të gjitha pajisjet e kufjeve 3.5 mm
Në kufjet e veshit, kufjet Blukar me mikrofon dhe kabllo Kontrolli i volumit stereo i zhurmës komod i zvogëlimit të zhurmës për Galaxy, Huawei dhe të gjitha pajisjet e kufjeve 3.5 mm

$8,49

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta